Ziparchive Windows suncuca çalıştıramıyorum

Ziparchiv ile yaptığım kod satırları sorunsuz bir şekilde linux sunucuda çalışıyor ama şirket olarak windows sunucuya geçme kararı alındı ve yaptığım ik sisteminde bazı aksamalar söz konusu oldu diğer bazı problemlerim oldu örnek olarak Remote_addr komutundan ip alamadım yetkisiz girilen sayfalarda ip banı aldırıyorum yazılımım da ve personel özlük dosyalarını attırıyorum ama 10 mb den yukarda bir dosya attırmama izin vermiyordu bunları halletim webconfigten . Bu problemimim halletim ama şuan yedek alma kısmı alamam gereken dosyaları almadan döngüyü yarıda kesiyor zaman aşımına uğruyor phpini yede ulaşamıyorum sunucum desteklemiyormuş sunucuda değiştiremiyorum set_time_limit komutunu kullanıyorum ama değere ne yazarsam yazayım 10 saniye uzata biliyorum bu süreyi. windows sunucu olduğu için webconfig işime yarayabilir dedim ama buseferde işe yaramadı zip dosyasını oluşturuyor sonuna random uzantılı bir dosya oluşturuyor 3 GB lik bir dosyam var bunun 600MB sini alıyor bazen 500MB sini alıyor sonra iptal ediyor Şimdiden teşekkür ederim.

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
  • Anladığım kadarıyla makinenin ayarlarıyla ilgili ama bildiğim kadarıyla windowsta bütün ayarları elini kolunu sallaya sallaya değiştiremiyorsun. Ziparchiv yerine alternatif birşeyler kullanmayı deneyebilirsin. Vallaha çok yanlış yere gelmişsin. Burda kimsenin bukadar bilgili olduğunu sanmıyorum. Hintli yazılımcılarda ve stack owerflowda da çözüm yoksa işin zor. Bol şans diyeyim.

    • Öncelikle Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Hiç bir şekilde ayar yapılmıyor phpini ayarları gibi zip arşiv kütüphanesini aktif hale getirmek gerek.Cpanelde php sürüm kısımında yapılıyor ama windows suncuuda hiç bir ayar yapılmıyor varsayılan değer dışında ayar yapamıyorsun. Değiştirmek için vds sunucu gerekiyormuş. Burda yardım edecek birini bulamıyacağımı biliyorum ama bir umut yazdım diğer yerlerde de form açtım geri dönüş yapılmadı

İlginizi çekebilecek diğer sorular