Yeni bir haftadan beklentileriniz nelerdir?

Yeni bir haftadan beklentileriniz nelerdir?

Hepimiz yeni başlangıçlara ister istemez umutla bakarız. Her doğan gün ya da yeni başlayan hafta, bizim için yeni ve güzel şeylerin habercisi olabilir bazen. Hatta bazen öyle inanırız ki, haftalık burç yorumlarına kadar bakarız kendimiz yorumlarız neler olacak diye :) Her birimiz farklı şeyler isteriz belki, ama yine de aşağı yukarı benzer mutluluklara meylederiz. 

Ben kendi adıma bu yeni haftadan olabildiğince huzur, sakinlik, sessizlik ve bazı özel konularda iyi gelişmeler bekliyorum. Peki, siz neler bekliyorsunuz bu haftadan? Para, pul, sağlık, bereket, güzel haberler, aşk??

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Mümkünse bereketi ile gelsin yormasın güzel geçsin.

 • Ben bu hafta inanamayacak kadar güzel bir gelişme olsun diliyorum..:) Hepimiz için..Kim neyi canı gönülden istiyorsa, gökyüzü yardım etsin ve daha güzeli olsun.Umut edilim bu hafta ve hayallerimiz gerçek olsun :)
  Bu aya ait anlatılan bir sürü olumsuzluklara rağmen biz inat edelim, güzel olsun hayat olabildiğince..Bu ayda iki dolunay varmış, merkür geriliyormuş, ekonomi batmış, virüs sarmış vs derken ruhumuz kurudu..
  Umut, mutluluk ve sıra dışı bir mucize diliyorum.

 • Her haftadan beklentim: huzur, huzur, huzur.

 • Benim haftam maalesef hiç iyi başlamadı. İşe de gitmedim hiç çıkmadım bugün yataktan ağladım durdum tüm gün ama biraz daha iyiyim şimdi. Kafam rahatladı o kadar ağlayınca. Ağladıkça düşündüm. Ne yapacağım bu sefer nasıl kalkacağım ayağa diye. Açıkçası bilmiyorum. Uzun süredir hiç bu kadar çaresiz kalmamıştım.
  Durumu çözmeyi erteledim ben de. Problemi düşünmemeye çalışıyorum. Başka şeylere veriyorum kendimi. Bakalım umarım ilerleyen günlerde daha iyi hissederim.

 • Aslinda ben hep hafta benden ne bekler onu merak ederim

İlginizi çekebilecek diğer sorular