Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Yaş farkı engel değil ama, ciddi bir psikolojik problem. Hangi taraf büyükse, küçük olanın en ufak bir sosyal iletişimini çok farklı algılayacaktir. O yüzden hiç tavsiye etmem.

  • müşterim kendinden 20 yaş küçük RUS :) bir kadın ile evlendi ÇOK mutluyuz yaş sorun olmadı olmuyor aramızda diyor.

  • Yaş farkı engel değil ama anlayış farkı engel olabilir. Hayata aynı yerden bakabiliyorsanız, farklı yönlerinizle de bir uyum sağlayabiliyorsanız, gerçekten seviyor ve ilişkinize diğer insanları dahil etmiyorsanız bence asla sorun değil. Can Yücel'in de dediği en ufak mesafe ne Afrika, ne Çin.. Birbirini anlamayan iki insan... Günümüzde ünlüler dünyasında da olmak üzere pek çok örnekleri var. Ama gerçek aşklardan bahsediyorum. Çıkar, menfaat ve şöhret gibi diyetleri olanlardan değil.
    Sevgiler. Çok güzel bir soruydu.

  • Benden 14 yaş büyük bir sevgilim oldu. Başlangıçta herşey çok güzeldi ama sonradan adam paranoyak oldu. Yaştasım bir erkekle sadece selamlasmam bile ona batmaya başladı. Hatta saçlarına düşmüş kırlar resmen onu depresyona soktu. Hep onu beğenip beğenmediğimi sormaya başladı. Tabii hayat ikimiz icin de çekilmez hale geldi ve bitti. O yüzden yaş farkı sıkıntılı bir olay. Özellikle erkekler kaldırmakta oldukça zorlanıyor. Kıskançlık derecesi yüksek erkeklerin kaldırabileceği bir olay değil.

  • benden 20 yaş küçük bir hayranım vardı ama tek taraflı idi :) o çekinsin benden ben niye korkacağım :) uzun vadeli bir ilişki olması imkansız.

  • O kadar fark olmaz benim acimdan

  • etik olarak 20 yaş altı hiç bir kadın ile yaş farkı bile olsa iletişime geçmeyi doğru bulmuyorum reşit olması yetmez tamamen düşünsel anlamda da olgunlaşması gerekliliği olduğu.

İlginizi çekebilecek diğer sorular