Ukrayna, Tayland Turları

Bu turlara katılmış birisi olarak çok merak ettiğim bir soru var aslında aklımda. Şimdi biliyorsunuz firmalar moralite turu adı altında tüm müşterilerini özellikle Ukrayna, Tayland gibi ülkelere sex turizmine götürüyorlar. Orda da kadınları ayarlayıp kucaklarına kadar veriyorlar. Şimdi, bunu Türkiye'de yapıp, parasını peşin alınca adı pezevenklik olurken, milleti toplayıp Ukrayna'da yapınca ve parasını ürünlerin birim değerine ekleyince firmacılık oluyor. Bu ne yaman bir çelişkidir. Yapılan iş aynı olmasına rağmen neden birinin adı pezevenklik olurken birinin adı firmacılık oluyor? Bu nasıl bir algıdır, yıllardır çözemedim arkadaş.

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Çifte standartlar dünyasına hoş geldiniz. Burası Türkiye. Sadece seks için değil herşey için çifte standart var. Bir de kendi milletimizi aşağılayıp diğer milletleri aşırı yüceltme şeklinde aşağılık kompleksimizde var. Ne alakası var diyceksiniz şimdi ama bizim kendi içimizde yaptığımız cinsel çarpıklıklar, kadın satmalar pezevenklik, Ukrayna gibi bir yerde yaptıklarımmız ise cennetten bir köşede muhteşem fantezileri gerçekleştiren muhteşem firmacılık anlayışı. Alkış alkış.

  • Baran Baran, ona çifte standart değil, riyakarlık deniyor daha çok. Evet, bizim milletimiz maalesef bu konularda hep riyakarlık yapıyor. Ben de benzer gruplarla oralara gittim ve ülkemizde herşeye günah diyen hacı hocaların oralarda nasıl bir günah keçisine dönüşüne dönüştüklerini gördüm. Onlara sorarsanız günah değil çünkü herşeye olduğu gibi ona da bir muta nikahı diye bir kılıf bulmuşlar. Akşamdan sabaha nikah kıy, sabah boşa, diğer akşam farklı hatuna farklı nikah sanah yine boşa. Oh ne ala. Var mı böyle bir Dünya?

İlginizi çekebilecek diğer sorular