Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Böyle bir yapının Türkiye’nin şimdiki baskılanan duygularla, toplumsal değerleriyle yapılmasının imkanı yok. Çok büyük sorunlar yaratır. Toplum olarakda insanlar buna hazır değiller. Ben hazırım ama 😁 projenin onayını malum şahıstan alman lazım 😂😂

  • Resmi olarak imkansız. Malum yukardaki yönetimin tarzı belli. Toplum olarak hiç hazır değiliz ve olamayız da çünkü riyakariz. Böyle bir kamp açılsa en çok gidecek olanlar en başta itiraz ederler. Kimi çıplak olduğunu umursamayanlar ise seslerini çıkarmazlar. Çıkardıkları anda dinsiz ya da vatan haini ilan edilirler. Bu temeniniden öteye geçemez maalesef.
    Ama ben isterdim şahsen böyle bir olayı. Keşke olabilirligi olsaydı.

  • Olmamamsi taraftariyim

  • Başınıza bela alırsınız

  • Daha Lgbti+ yürüyüşüne izin verilmeyen ülkede böyle bir şey yapamazsın. Çok zenginsen izole bir şekilde belki...

  • Böyle birşeyi yapmak imkansız. Ama bunu ben söylemiyorum toplumun genelinde sergilenen davranışlar söylüyor. Düşün şimdi. 10 tane çadır var, her çadırda da 2 kişi var. 10 çadırın 9'unda bir erkek bir kadından oluşan çiftler var. 1 çadırda ise 2 adet lezbiyen ablamız var. Neyse ilk gün herşey yolunda geçti gitti. Hadi ikinci gün de geçti gitti. 3. gün erkeklerden biri gözüne bu lezbiyen hanımefendilerden birini kestirdi. Hanımefendi ormanda odun vs. toplarken yakaladı bunu ağzını bastırdı ve ona zorla sahip oldu. Şimdi ne olacak? Ya hanım ablamız hamile kalırsa? Yani karman çorman olur olaylar. Onu geçtim full kadınlardan oluşan bir kamp olsa busefer de birkaç kişi plan yaparlar kadınları kaçırıp kaçırıp zorla sahip olurlar. Olmayacak şey değil. Sonuç olarak ormanda nekadar bağırırsan bağır seni birinin bulma ihtimali çok zor. Ormanın ortalarında biryere kaçırıp seks kölesi yapılmayı kimse istemez.

İlginizi çekebilecek diğer sorular