Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
 • İzlemedim izlemeyide düşünmüyorum

 • Bence kalite değeri dizi olacak kadar iyi değil. Bu yüzden izlemiyorum.

 • Seuretmedim.adini cil duydum

 • İzlemeyecegim kesin.

 • İki bölüm iZledim yarım yarım hoşuma gitmişti. Son bölüme bakayım dedin ama çıldırdım hem çok yavaş ilerleyip hem nasıl bu kadar hızlı ilerleyebiliyor olay anlamıyorum ve hasta kadının bazı sahnelerdeki birkaç hareketi ve diğer karakterlerin buna asla mani olamamalarına katlanamadım. Gerdi beni ya iyi gelmedi izlemeyeceğim bir daha.

 • •Bu diziyle ilgili önemsiz yorumlar yapmaya geldim.
  Safiye yerleri tuz ruhu ve çamaşır suyu karışımıyla silerken, çıplak bacakları o pis yerlere değdi. Ama üstünde de yağmurluk gibi bir şey var. Sözde değmiyor hiçbir yere. Lütfen benim gibi obsesif danışmanlar bulundurun yanınızda.
  Han’ın takım elbiseleri hiç yakışmıyor, büyük mü geliyor nedir. Ayrıca Birkan Sokullu mimik falan yapamıyor mu? Bu kadar iyi oyunculuğun arasında sıfır mimik, arada birkaç cümle söylüyor.
  Bir de izlerken bana mı öyle geldi sadece bilmiyorum ama sahnelerde tek bir karaktere odaklanmak… Çok fazla iki kişi konuşuyor ama biz sadece bir kisi konuşurken onun yüzünü görüyoruz. İki kişiyi şöyle uzaktan bir göremiyoruz, acaba dedim korona yüzünden de mi birbirlerini görmeden ezbere konuşuyor mu bunlar.
  3. bölüm itibariyle esas kızın arkadaşı ile esas oğlanın arkadaşının ilişki yaşaması,
  esas kızın küçük kardeşi ile esas oğlanın küçük kardeşinin ilişki yaşaması gibi berbat şeyler yaşandığı/yaşanacağının sinyalini verdikleri için, iki bölüm sonra sıradan Türk dizisi olacağını tahmin ettiğim yapımdır aynı zamanda.

 • Ben izledim ve beğendim. Son dönemdeki popüler ve birbirinin aynısı dizilerden oldukça farklı buldum. Kadro zaten bir efsane, oyuncuların hepsi harika iş çıkarıyor. Hikayenin bazı tatmin etmeyen ve insanın kafasında soru işaretleri oluşturan tarafları var tabii, fakat en azından ortada gerçekten sonunda farklı bir şey denemeye cesaret edilmiş ve emek verilmiş bir iş var. Bence bu çok önemli bir nokta. Umarım kendini bu şekilde izletmeye devam eder ve sırf izleniyor diye hikaye kötü yönlendirilerek harcanmaz. Gidişatı koruyabilirlerse ne mutlu bize ve televizyon sektörüne.

İlginizi çekebilecek diğer sorular