Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Genelde kurallara uyarim. Sirf canavarlari azaltmak icin zamaninda ehliyet sinavlarinda hata yapanlari affetmedim

 • uyardığın da sana ne diyen bir sürü adam türedi.

 • Ülkemizde genel bir kanı var kadın şoförler kötüdür diye bu konuda cinsiyet ayrımı yapılmasına çok karşıyım. Çok net trafikte kurallara çok dikkatli bir şekilde uyan trafik canavarı olmayan birisiyim.En büyük iki şikayetim arabada yalnız giden kadınları taciz eden erkek şoförler ve kurallara uymayıp uyardığında sana şiddet uygulamaya çalışanlar.Genel olarak kurallara uyulmadığını zaten hepimiz biliyoruz.Günün sonunda iş yine eğitime çıkıyor sadece trafik kuralı değil insan olma eğitimi gerek.

  • Çok sayıda kadın otobüs şoförümüz var artık. O yüzden bu ön yargıyı aşmaya başladık diye düşünüyorum. Hatta eşim uçak kullanan kadınlar varken ben şoför sayılmam demişti geçen gün ve çok hoşuma gitmişti.

  • Kadınlar dikkatliler, ince eliyorlar. Sen hiç trafik canavarı bir kadın gördün mü? Çok haklısın. Canavar ve şiddete meyilli olanlar hep nedense erkekler oluyor.

 • Bir maganda tarafından öldürülmemek ve stres dolayısıyla hayatımdan 15 sene gitmemesi için araba kullanmayı bıraktım ben İstanbul’da. Dert yok tasa yok.

 • Değilim... Güvenlik benim işim. Kendimi de başkalarını da tehlikeye sokmam.

 • Ben henüz ehliyetsizim malesef. Ancak ben uyardım daha önce ve gördüm ki uyarıya açık bir millet değiliz.

 • Çocukken trafik canavarlarının gerçek bir canavar olduğunu sanırdım, o zamanlar hayat gerçekten toz pembeydi. Keşke hep öyle kalsaydı.
  Bu adi canavarların, canavarlıklarıyla canlarını yaktıkları, mallarına zarar verdikleri insanlar için üzgünüm. Geride bıraktıkları acılı sevenlerine de bir şey diyemem ama bir trafik canavarı böyle kaza yapıp ölüyorsa, su testisi su yolunda kırılmış demektir. Bu insanların ölümü dünya için hayırlı bir iştir çünkü artık sorumsuzluklarıyla daha fazla insanın canını acıtmayacak, mallarına zarar veremeyeceklerdir. Bu şerefsizler ölüyor diye üzülmeye gerek yok. İnsanlar hak ettiklerini buluyorlar eninde sonunda, karmanın işleyişini görmek tatmin edici bir his.

 • İş hayatımın bir parçasıdır trafik.Trafik ortak kullanım olduğu kadar kurallı bir ortam olduğundan sadece senin kurallara uyuyor olman çok kıymetsiz.Evet ben bu konuda gerçekten çok hassasım kurallara maksimum riayet ederim ama başkalarını uyarmıyorum.Bile bile kural ihlali yapan kişileri uyarıp onların özür dilemesini beklemek saçmalık oluyor.Ve tabi uyardığında kendini savunmak için saçmaladıklarının dahi farkına varmadan ayrı bir triplere giriyorlar.Brn direk 155 i arayıp ihbar ediyorum.Dinsizin hakkından imansız gelir hesabı.

 • Her zaman temkinliyimdir. Trafik ciddi bir şey canavar olacak kadar bencil olmamalıyız

İlginizi çekebilecek diğer sorular