Topa her vuruşunda çığlık atan kadın tenisçiler nedir ya?

Tüm gücüyle topa vurup yine tüm gücüyle avazı çıktığı kadar bağıran tenisçi kadın olayı nedir arkadaşlar biri anlatsın. Bu bir moda mı, hiç sanmıyorum ama topa iyi vurup sayı almak için gerçekten işe yarıyor mu? Yoksa adamı tahrik için mi yapıyorlar? Bu sesle mastürbasyon yapanlar bile varmış. Nerden aklına geldi derseniz şimdi bir taraftan da tenis maçını izliyorum ve tenisçiler çığlık çığlığa.

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Alemsin valla Nedim. 😂 Ne alaka teniscilerin çığlık sesleri ile masturbasyon? Sac telinden nem kapan dinciler gibisin anlasilan. Her seyi cinsellige yoruyorsun. O sesi hem kendilerini konsantre etmek, hem de rakibin konsantresini bozmak icin bilinçli olarak cikarirlar. Ben de amatör olarak tenis oynuyorum ve bu anlamda çok da faydasını gördüm. Özellikle rakip kendine yakıştifamadigj bur iki bariz hata yaparsa ve sen bu sesi çıkartırsan rakip gerçekten demoralize oluyor ve maçtan kopuyor. Yaşasın çığlıklar....

    • Bağırabilirler, çığlık atabilirler de neredeyse her seferinde şuh çığlıklar atmaya gerek var mı? Tahminim ne kadar seksi olurlarsa o kadar çok revaçta oluyorlar. Maçı kaybetseler bile... Görünen o ki, sadece göze değil kulağa da hitab etmek istiyorlar :))))

  • Maalesef günümüz sporlarında spor olduğu kadar da tribünlere oynamak gerekiyor. Kaybetseler bile gündemde kalmak için zirlamaya kadar varıyorlar. Sebebi de sponsor gelirleri. Artık sporcular sanatçılar, reklamlarsan, icra ettikleri meslekten daha fazla gelir elde ettikleri icin aptal durumuna düşme pahasına bile olsa gündem yaratmak için her türlü yola başvuruyorlar.

İlginizi çekebilecek diğer sorular