Ters İlişkiye Aşırı Derecede İsteklilik Duyuyorum İşin İçinden Nasıl Çıkarım?

Uzun bir aradan sonra geri geldim. Eskiler beni hatırlar belki. Neyse konum bu değil. Son zamanlarda aşırı derecede anal ilişkiye istek duymaya başladım ve sorun şu ki tatmin olacağım kadar ilişkiye girmeye kalkışırsam partnerimin şaftı kayacak. Bana kalsa haftada en az 2 kere ters ilişkiye girmek istiyorum. Zaten her gün cinsel ilişkiye giriyoruz ama hala ters ilişkiye açım hiçbir şekilde düzelemiyorum. Çözüm olarak ilaç kullanmak mecburiyetinde kalıyorum. Sizin bildiğiniz bir çözüm var mı?

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Anala karşıyım

 • Anal seven erkekle ilişkide sever derdi bir arkadaşımm

 • @keyboardlord978 arada sırada anal ilişki fantazidir. Güzeldir de. Özellikle insani psikolojik açıdan doyurur ama bunun fazlası hem partnerin sağlığı açısından sıkıntılıdır hem de doyumsuzluk yaratir. Çözüm ilaç demişsin. Anal isteğine karşı nasıl bir ilaç var ki?

 • Anala karşıyım..ordan çıkan belli..ondan sonra bu kadar virüs bakteri nerden çıktı diyorlar...

 • Anal sex erkeklerin ego tatmininden başka bir şey değildir. Darmış, daha fazla zevk veriyormuş falan hikaye. Benden isteyene bir şartla önce ben istiyorum diyorum. Bana o zevki yaşatırsa ben de ona yaşatırım. Net:)

 • Anal seks sadece erkeği memnun eden bir durum. Çok çok nadir kadın ana orgazm yaşar. Geneli erkeği memnun etmek için katlanır ve numara yapar. Aslı budur. Kadın içinde erkek içinde sağlık sorunlarına yol açar ki hele de prezervatif kullanılmıyorsa.Bol kayganlaştırıcı ve kondom ile yavaş ve sakin davranarak yapılırsa belki partnerin sıcak bakabilir. Anal yırtıkları saymıyorum bile. PArtnerinle anlaşarak 2 haftada bir gibi bir plana sokulabilir eğer istiyorsa tabii ki. Ayrıca anal seks istememek için nasıl bir ilaç var ben bilmiyorum??

 • Birçok kez ilişki yaşadım ama nedense şu anal ilişkiyi hiç Sevemedim

 • Bizim köyde derler ki hak deliği dururken bok deliğine zorlanmaz. Açık ve net cevabı @naxos vermiş evvela bir erotik shoptan temin edilecek strapon desteği ile partnerin olan bayan kendi yaşayacağı durumu senin üstünde sana anal nasıl bir his yaşatsın. Hoşuna giderse sende ondan istersin yoksa normal ilişkiye girer sonra da istersen sarılıp istersen döner arkanı uyursun

  • @miroglu pasif gayler yeşillik olsun diye analdan ilişkiye giriyorların açıklamasını yapmışsın sanki...

   • Valla gayleri pek bilmem ama kim neye gidiyor giriyor ben kadının penceresinden baktım olaya. Zaten anal yapanı da erkek olup erkeğe hallenen kafayı da anlamış değilim ıyk yazarken bile midem bulandı

    • @miroglu birey olarak analı istemeyen arzulamayan biriyim bu başka ama etrafta bunu isteyen , bundan zevk alan bir dünya insan var ki bunları göz ardı edemeyiz. @naxos anal isteyen erkeğe öncelikle kendisinin yapmasını istiyormuş sonra ona göre karar veriyormuş ya dua etsinde krşısına bir gay çıkmsın!!! Sabaha kadar sevgili @naxos u anal manyağı yaparlar!!! Yeniden ve özetle gerek gay gerek bayan olarak analı seven ve isteyen bir dünya insan olduğu gerçeğini hiç unutmamalıyız....

     • 1- Adı üstünde gay @recete , benle ne işi olur.
      2- Bu üslup sana hiç yakışmamış. Ben aç bir grupla mi sevişiyorum ki beni anal manyağı yapacaklar. O nasıl laf öyle, ben ortalık mali miyim? Sozlere dikkat lütfen!!!!
      3- Analdan seven erkekle normalde de isim olmaz. Ben sevmeyen erkeğe bunu yapmak isterim ki kadının derdini anlasın.

     • Bana olan Cevabının ana fikrini anlamadım özetle seven vardır bu sebeple irdeleyemeyiz demek istedin sanırım. Doğrudur sevenler sevsinler ben sevmeyen ve irdeleyen tarafta olmaya devam edeceğim. Söz konusu erkek erkeğe anal durumunu eleştirdim ben burada bu konuda da kibarcası gay lik bizde açıkça ibnelik veya g*tverenlik dediğimiz şey konusunda diyeceğim tek şey ne tercih, ne türdür şimdilerde gerek stk lar gerek tv dizi ve filmleriyle şirinleştirilerek yeni yetişen erkek çocuklarına bunlar özendirilerek rol model yapılmaya çalışılsa da böyle bir tür yoktur dünyanın her yerinde yaşanan tüm din ve düşünce sistemlerinde de zaten yaratılmamıştır, yerleri de çok iyi sözlerle anılmazlar bunların ki temelinde psikolojik sorunların bulunduğu hastalıktır. Gerek sosyolojik gerek psikolojik olarak tedavi edilmelidirler. @naxos hakkında yazdıklarında beni anlamışsın diyorsun sanırım anlamamışsın demek istedin ama anal manyağı yapmak ifadesinden ne anlaşılacaksa @naxos da onu anlamış. Sen gay birisi olursa ilişki de gay'in ona değil de @naxos'un o gay kişiye analdan yaklaşması yani kendisini Naxos a düzdürmesi anlamında söylediysen de senin ifadenden bu anlaşılmıyor derdim Naxos'un avukatlığı değil ama açıklamak istedim. Analı ve analcıları neden böyle savunma ihtiyacı hissettiğini de anlamış değilim konu goy goy yazdıklarım da doğrudan soruyu soran kişiye de itham yok genele fikrimi beyan ettim bu konu da sen sevmesen de olumlu fikir beyan edebilirsin ben de sevmem ve olumsuz fikirlerimi söyleyebilirim ama ısrarla savunucu konumunda kalmaya gerek yok saygılar

      • @miroglu burası kişilerin düşüncelerini özgürce ( hiç kimseye hakaret etmeden) beyan edebildikleri bir platform.Amacım kimseye hakaret etmek değil ki olamazsa.Sen @naxos un avukatı değilsin söylediğin gibi ben de gaylerin avukatı değilim!benim söylemeye çalıştığım şey sadece gay gibi bir gerçeğimiz var ve bu insanlar bundan hoşlanıyorlar doğrudur yanlıştır Bu tartışılır ama böyle bir gerçek var bunu kabul etmek gerekiyor diğer taraftan Anıl yapmayı seven bayanlar da var bu da bir gerçek bunu da kabul etmek gerekiyor! Düşündüklerimi hangi ölçüde anlatabildim aktara bildin bilmiyorum?sonuç itibariyle size ya da kişiliğinize hakaret ettiğimi düşünüyorsanız hemen belirttim Ben özür dileme hazırım sıkıntı yok benim için. Özür dilemekle insan küçülmez eksilmez kaybolmaz aksine yücelir. Özür dilemem gereken bir durum olduğunu düşünüyorsanız lütfen belirtin.

       • @recete benim kimsenin avukatlığına ihtiyacım yok. Özür dilenecek bir durumda yok. Sen bana hakaret ettin demedim zaten. Sözler senin gibi kibar bir erkeğe yakışmadı dedim. Saçın ne durumda bilmiyorum ama bana hakaret etsen zaten kel kalacağından emin olabilirsin. Son yorumuna bakarsan bu sözleri söyleyecek kadar kibar bir adamın ilk yorumdaki sözleri söylemesi yakışmamış demekte haksız mıyım? @miroglu da fikirlerini gayet güzel açıklamış. Evet burası özgür bir platform ve iki centilmenin böyle güzelce fikirlerini beyan etmesi, gerektiğinde geri adım atıp özür dilemeyi kabul etmesi de güzel erdemdir. teşekkür ederim ikinize de.

        • @naxos nezaket benim gölgem gibidir buna emin olabilirsin! Düşüncelerimi doğru ifade edemediğini düşünüyorum ya da belki de sen doğru anlamadığını düşünüyorum.demek istediğim analı seven hoşlanan erkekler var ki biz bunlara gay diyoruz. Yine aynı şekilde analı seven bayanlar var adı her neyse maalesef böyle de bir gerçek var. Birçok insan henüz tatmamış olduğu bir duygu ile alakalı yorum yapıyor ki bu çok yanlış.karşına analdan hoşlanan bir erkek çıkmış olsa ve cevabını da bahsettiğin teklif ona sormuş olsan emin ol zor durumda kalırsın! Anlatmaya çalıştığım şey kısaca bu.yazdıklarımdan analı çok sevdiğim ya da benim sevdiğim ya da yaptığım anlamı çıkmamalı ki nefret ederim! Ayrıca cevabın ve nezaketin için teşekkür ederim.

 • Uzun bir aradan sonra bende diyorum ki anal candır 😀😀

 • devam et

 • ılk ılıskım 17 yasında bı erkekle olmustu o zamanlar kımlık sorunları yasıyordum ne gay ne bısextım
  aktıf olmustum ve ıgırınce uzay bosluygdu onu gectım cocuklarınızla ılıgılenın onlara deger verın sadece cocukluk donemınde sevıp bırakmayın ergenlıkte asıl sıze ıhtıyac duyuyorlar

İlginizi çekebilecek diğer sorular