Tahminleri alabilir miyim?

Tahminleri alabilir miyim?

 

 


' Ev alma komşu al' derlerya eksik söylemişler vefalı komşu al olmalı doğrusu. Bu notu yazan vefalı komşu ' .... İsmini yazmak istemediğim' den hemen sonra neden bir isim yazmış olabilir?  Bu notu Nuran Hanımın binasına mı? Zuhal Hanımın binasına mı? asılmıştır? Vefalı komşunun kötü bir niyeti olabilir mi?

 

Şeklindeki merak edilen sorulara tahminlerinizi öğrenmek istiyorum.


 

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Vefalı komşu kamil beyi mi kıskanıyor yoksa zuhal hanı mımı
  aklımda deli sorular

 • Kim kiminle nerede hepsinin cevabı var ama ne yaptıkları meçhul 😄

 • Bu vefalı komşu kıskanç veya güvenlik görevlisi😊Her sabah neden çetele tutuyor! Kamil Bey’de mi gözü var acaba!? Ya da her sabah veya gece yapıldığını düşündüğü aksiyonu kıskanıyor olabilir mi!? Zuhal Hanım’ı kıskandığı kesin..Bence kendi apartmanına asmıştır bu, korkaktır kendi bu tarz şeyler yapamadığı için konuşup tatmin oluyordur..Belki de Zuhal hanım profesyonel hayat kadınıdır ve herkes de biliyordur bunu..Buna ne anlamadım!?

 • Şimdi analitik olarak denklem kurmak gerekirse şimdi bilinen ve bilinmeyenleri ayıralım;
  Bilinenler
  1-A,B,C,D olmak üzere 4 bloklu bir site.
  2- A BLOK DAİRE 32 NUMARADA IKAMET EDEN NURAN HANIM VE EŞİ KAMIL BEY
  3-D BLOK DAİRE 19 NUMARADA IKAMET EDEN ZUHAL HANIM
  4-HER SABAHIN X SAATLERİNDE ZUHAL HANIMIN EVINDEN CIKAN KAMIL BEY
  VE BİLİNMEYENLER
  1-VEFALI KOMŞU?
  2-NOT KIMIN DİKKATİNE YAZILMIŞTIR?
  ================================
  KAMIL BEY ILE NURAN HANIM MUTLU BIR EVLILIK HAYATI SÜRDÜRMEKTEDİR, VEFALI KOMŞU ZUHAL HANIMA PLATONIK OLARAK AŞIKTIR AMA SÖYLEYEMEZ, KAMIL BEY HIZLI YAŞAYAN UCANI KAÇANI YAKALADIĞI IÇIN VEFALI KOMŞU BU DURUMU KISKANMIŞ OLABILIR, YAZIYIDA KAMIL BEYIN KARISININ OKUYACAĞI BIR YERE ASMIS TIR MESELÂ ASANSÖRE YAPIŞTIRMIŞ OLABILIR YADA SITE GIRISLERINDEKI TABELAYA AŞMIŞ OLABILIR VEFALI KOMŞU COK TEHLİKELİ HEM ZUHAL HANIMI HEMDE
  NURAN HANIMI KESMEKTEDİR... KAMIL BİRAZ DAHA DIKKAT ETMEZSE NURAN HANIMI VEFALI KOMŞU KAPACAK, KAMIL ZUHAL HANIMI BIRAKSA VEFALI KOMŞU BU SEFER ZUHAL HANIMI KAPACAK KAMILIN IŞI ZOR....

 • Her sabah Zuhal Hanım'ın evinden çıktığını gördüğüne göre bu ancak Zuhal Hanım'ın karşı komşusu olabilir. Başka türlü görme şansı olamaz. Yazının asıldığı yere gelince de ben böyle bir yazıyı iki bloğa da, hatta çoğaltıp 4 bloğa da asarım. Madem işin ucunda rezil etmek var. Tam anlamıyla edilsin:)

  • @fulla vefalı komşu olmadığına sevinmek gerek 🤣🤣 adamı canlı canlı gömersin🤣🤣

   • Yok ben gerçekten ordaki komşu olsam ilgilenmem bile. Benim arkadaşlık anlayışım alttaki erkekler gibidir @recete :):):)

    Bir kadin butun gece eve gelmemis. ertesi sabah kocasina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. kocasi karisinin en yakin 10 arkadasini aramis, hicbiri karisinin kendisinde kaldigini onaylamamis.

    bir adam butun gece eve gelmemis. ertesi sabah karisina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. karisi kocasinin en yakin 10 arkadasini aramis, 5 tanesi kocasinin kendisinde kaldigini onaylamis, diger 5 tanesi ise kocasinin hala kendisiyle birlikte oldugunu iddia etmis.

 • Bence bu notu Zuhal Hanım ve Nuran Hanım beraber yazmışlardır. Yakında Kamil Bey kendini elinde valizlerle kapının önünde bulur. İki hanım da sabah kahvelerini beraber Kamil Bey ile dalga geçerek ve arkasından söverek içerler.

İlginizi çekebilecek diğer sorular