Sürpriz bir gecede sizi ne etkiler?

Sürpriz bir gecede sizi ne etkiler?

 

 


Sevgiliniz yada eşiniz sizden habersiz sürpriz bir gece organşze etmeye karar vermiş. Sizin haberiniz olmadığına ve sürpriz olacağına göre tüm planlamaları sizden habersiz yapıyor. Güzel bir akşam yemeği ile başlayacak sürpriz sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek. Size özel yapılacak bu sürpriz organizasyonda sizi en çok etkileyecek şey ne olurdu? Yani eşiniz yada sevgiliniz o gecenin planını yaparken sizi etkilemek için neyi unutmayıp organizasyona dahil etmelidir?

 

Not: ' Sevgilim yok!' , ' Bekarım'  şeklinde verilecek cevaplar kabul edilmeyecektir. Bu şekilde cevap verecek arkadaşlara sevgili eş bulabilirim ama siz yinede hayal gücünüzü kullanın🤣🤣🤣.


 

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Bir adam arkadaşına sekreterini neden isten kovduğunu anlatıyormuş.
  -"İki hafta önce" demiş ve devam etmiş;
  - "45. yaşgünümdü ve o sabah kendimi iyi hissetmiyordum. Kahvaltı masasına oturduğumda karımın doğum günümü kutlayacağını ve büyük bir olasılıkla bir hediye vereceğini tahmin ediyordum. Bırak doğum günümü kutlamayı, bir "Günaydın" bile demedi. Kendi kendime karım unuttu herhalde ama çocuklarım hatırlar diye düşündüm. Çocuklar kahvaltıya geldi ve tek kelime etmediler.
  İşe giderken moralim çok bozuktu ve üzgündüm. Ofisime girdiğimde, Janet "Günaydın Patron, Doğum gününüz kutlu olsun" dedi ve kendimi daha iyi hissettim, birisi hatırlamıştı. Öğlene kadar çalıştım.
  Yemek zamanı Janet kapıya vurdu ve "Dışarda hava çok güzel ve bu gün sizin doğum gününüz, haydi yemeğe çıkalım, sadece siz ve ben".
  "Bütün gün duyduğum en güzel şey buydu.
  "Haydi gidelim" dedim.
  Yemeğe çıktık. Normalde gittiğimiz bir yere gitmedik, şehir dışında özel bir lokantaya gittik. İki martini içtik ve yemekten sonsuz zevk aldık.
  İş yerine dönerken, "Hava çok güzel, ofise dönmemiz gerekmiyor değil mi?" diye sordu.
  "Hayır, sanırım gerekmiyor".
  "Benim evime gidelim ve size bir martini daha ikram edeyim" dedi.
  Evine gittik. Başka bir martininin daha tadını çıkardık ve bir sigara içtik, ve Janet dedi ki,
  "Patron, izninizle, yatak odasına geçip üzerime daha rahat bir şeyler giyeyim" dedi ve ona memnuniyetle izin verdim.
  Yatak odasına gitti ve altı dakika sonra yatak odasından çıktığında elinde kocaman bir pasta taşıyordu, arkasından karım ve çocuklarım geliyordu.
  Hepsi "İyi ki doğdun..." şarkısını söylüyorlardı.
  Ve ben orada üzerimde sadece çoraplarımla oturuyordum."

 • Hocam alkol, sigara vs. ne olursa olsun sonu otel ya da yatak odasında bitmeli. Sabahın ilk ışıklarına kadar dans etmek bana sürpriz gibi gelmez:)

 • Ben korona önlemleri üst düzeyde alınmış bir tiyatro veya gösteriye bilet isterdim önce! Beni en çok bu mutlu ederdi.
  Gösteriyi izledikten sonra da yine özlediğim, korona öncesi sürekli gittiğimiz mekanlardan birinde yine süper tedbirli bir yemek ve ardından canlı müzik..
  Canlı müzik çalan mekanda eğlenir, biraz da demlenir ardından sevdiğimiz otellerden birinde geçirilecek bir gece süper olurdu.
  Tabi önce jakuzi keyfi ardından devamı gelir zaten..Sabah da güzel bir kahvaltı ve ev hapsimize dönüş, muhteşem bir süpriz olurdu.
  Önceden yaptığımız rutinler ne kadar ulaşılmaz ve değerli hale geldi!

İlginizi çekebilecek diğer sorular