SormamLazım Dertleşecek İnsan Veritabanı... İçeri buyrun...

SormamLazım Dertleşecek İnsan Veritabanı... İçeri buyrun...

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar. Gün içinde az çok soru altlarında toplaşıp sohbet ediyoruz ama akşam bu saatte, haftanın son günü ve gün sonu yorguluğuyla toplaşıp dertleşelim istedim. En son ne zaman biri size sahici bir soru olarak ''nasılsın?'' dedi ve siz gerçekten ne hissettiğinizi oturup anlattınız?

Gelin, ben bugün size sahiden bu soruyu sorayım. Sahiden, nasılsınız? Burda anonim kimlikler ardındayız. Dökün içinizi... Son zamanlarda hayat nasıl gidiyor, nasıl hissediyorsunuz. Bir Kırmızı Oda psikologu olamasam da, sizi dinlerim. 

 

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Yol ben o topa girmeyeyim. Girersem cıkamam. Varsin iyiyimde kalsin bu sorunun cevabi 😊😊😊

 • Trt türkü radyosu dinliyorum gözlerim kapalı, ışıklar kapalı karanlık.....
  Aşık veysel söylüyor : sazım ben gidersem sen kal Dünya da gizli sırlarımı ifşa eyleme...

 • Böyle bir soru karşısında aslında ilk akla gelen olumsuzluklar oluyor.Benimde öyle oldu.Son zamanlarda radikal bir karar alarak ekibimden 3 kişinin işine son verdim.4 üncü yolda.Bu son vermeler sanırım beni bir altı yada sekiz ay sekteye uğratacsk.Umuyorum ilerleyen zamanda doğru bir karar verdiğim gerçeği ile rahatlarım.Şimdilik bu yoğunlukla savaşırken hesapta olmayan döviz artışları perişan etti beni.Sorunun bendeki cevabı iş olarak iyi değilim ve bu durum tüm standsrtlarımı kötü etkiliyor...

 • Dertleşme konusunda iyi değilim olayı sulandırma konusunda iyiyim ama 😂

 • Vallahi son zamanlarda dertlerim hep kariyer eğitim iş ve parayla ilgili. Çare işverenlerde. Yok mu yayınevine editör arayan bir big boss yahu? Ya da stajyer branş öğretmeni arayan. Allah'ım iş ver para ver şans ver ne olur! diye diye geçiyor günlerim. Sen nasılsın?

  • Editör arayanlar da çok ama gerçekten hak vermiyorlar. Emeği çöp ediyorlar. Çok kez denedim, dalga geçer gibi davranıyorlar, saygıları da yok bilgi birikimine maalesef. Amin, umarım verir... :) Nasılsın, sorusundan itinayla kaçınıyorum. Yoksa nasıl olduğumu hatırlayarak, daha çok yıkıma uğruyorum. Sorduğun için teşekkür ederim :)

 • Son zamanlarda hiç iyi hissetmiyorum. Hayatımı yoluna koymak adına hiç çaba göstermiyorum. Sonra gece yarısı bir şey yapmadığım için suçluluk hissediyorum.
  Bütün bunların yanında gerçekten kafamın uyuştuğu biriyle ilk defa randevuya çıktım ve buluşma pek iyi geçmedi. Muhtemelen ben soğuk biri olduğum için. Değişemiyorum neredeyse her ilişkimde aynı problemi yaşıyorum. Kendimi ciddi anlamda yalnız ve çirkin hissediyorum. Bu sefer gerçekten umutlanmıştım ama olmadı.
  Neyse böyle işte. Her şey alt üst ve ben ne yapacağım bilmiyorum.

  • Sanırım bazen yalnız kalmak tek çözüm ve ilaç oluyor. En azından kendimde deneyimlediğim bu oldu. Belki ilk önce kendine sarılarak, herkesten soyutlanması en iyisi oluyor. Umarım en kısa zamanda daha iyi hissedersin... :)

 • Geç kaldım kusura bakmayın öğlen oldu :-( Bu aralar dertler bayağı ortak sanırım tüm şirketler küçülmeye gidiyor(en iyi arkadaşlarımdan biri işten çıkarıldı bu hafta) daha fazla iş verip daha çok sömürüyorlar .Hastalık artıyor insan arada güzel şeyler de olsun istiyor

 • Bitik bir psikoloji, yıkık bir enerji ve daha ne gelebilir merakı...

İlginizi çekebilecek diğer sorular