Sormam lazım canları sizden İtiraf alabilir miyiz ?

Sormam lazım canları sizden İtiraf alabilir miyiz ?

bazen düşününce saçma sapan bir insan sevmeden olgunlaşmıyoruz. muhakkak en güzel duyguları en ruhsuz insanlar öldürüyor. neyi istesek olmuyor. gerçi bir şeyi ne kadar istemekle olma ihtimali arasında bir ilişki var ve olmuyor. bir de üstüne duygularımız dışında uğraştığımız yaşam var. sürekli bir koşturmaca. amk neyin peşinden böyle sürükleniyoruz onuda bilmiyorum. sürekli bir silsile, karmaşa girdabında boğuluyoruz. tükenmişlik, hiçbir şeye yetememe ise diz boyu. anlamsız olan birçok şey var. herkes gibi varoluş savaşımızı veriyoruz. sanki yeterince her şey kolaymış gibi. keşke bazen yaşadığımız olayları, yollarımızı ayırdığımız insanları da ayrıldıktan sonra hafızalarımızdan silebilsek. belki her şey daha yaşanılabilir kılınırdı. ruhumuzdan eksilmezdik. daha mutlu insanlar olabilirdik. daha keyif alarak yaşayabilirdik. değerli olmak için çabalasaydık yalnızlık bu denli yormazdı belki. koca bir fanusun içinde kimseye çarpmadan yaşamaya çalışıyorum. uzaklaştıkça her şeyden duygularım köreliyor. karmakarışıklık alışkanlık yapmaya başladı. hayal kurmayı bile bırakalı seneler olmuş düşününce bu kadar mı nefret eder insan manasızlıktan?  Hiç bir şeyden zevk almıyorum.Uyanıyorum be bugün de ölmedik diyip devam ediyorum .Fazlasıyla yorulmuş hissediyorum.Çok hatalar yaptım keşke dönebilsem.Benim itirafım onu aldatmak .Keşke o günü yaşamamış olsaydım.Pişman olduğum gerçekten kalben pişmanlık hissettiğim tek konu o.

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Sanırım itiraf etmek isteyeceğim afili bir konu yok. Ama geleceğimi daha erken planlamış olmak ve şu an bu planlamanın tadını çıkarmak isterdim Ege'de denize bakan bir evde. Söz kime ait biliyorum ama;
    "Herkes uyurken çalış,
    Kimse çalışmazken çalış ve sonra onların yaşamak istediği hayatı yaşa" sözünü genç arkadaşlarıma armağan ediyorum.
    Benim pişman olduğum ve fazla itiraf etmek istemediğim en mühim konu bu. Yaş aldıkça insan daha tahammülsüz oluyor ve enerjiniz hep aynı kalmıyor. Yaşı müsait olanlar ne demek istediğimi anlayacaktır.

  • Bazen bu hayatta olmamayı çok fazla istiyorum.

  • Ne itriaf edeyim

  • kendimi öylesine çok seviyorum ki. duştayken omuzlarımdan öpüyorum "yaa kıyamam sana, sen neler yaşıyorsun böyle" diyerekten. geçen de sevgilim kolumun üstünde yatarken onun yanağı diye kendi kolumu öpüyordum. narsistlik boyutunda değildir muhtemelen de kendimi çok seviyorum. teşekkürler.

İlginizi çekebilecek diğer sorular