Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Yani kotu hissederim cunku yakinlarin senden hep iyi seyler duymak ister ama dogruyu soykemek yiksada uzulsekte bizden duymali dogruyu yanlisi

  • Soruyu tam anlamadım, özür dilerim.

  • Ben arisiyla eksisiyle gordugumu soylerim o elbet ben dedim diye degil kendi akil suzgecinden gecirdiktem sonra karara varir

  • Buna benzer bir durumu yaşamıştım.Sonuçta kendi karar vermişti ayrılmaya tabi ki .Eşim seneler önce yaşadı.Sonradan girdiği işte mutlu olmadığını gördüğümde suçluluk duymuştum.Kemdisi hep ben istedim benim kararım dese de aklıma geldiğinde zaman zaman aklıma takılır.

  • her kim olursa olsun, olumlu olumsuz yanları artı eksi getirdikleri götürdükleri ile konuşur son kararı karşımdakine bırakırım, bir çok konuda olaylara bakış açısı herkesin değişkenlik gösterir buna göre duygu düşünce durumu şekil alır tepki verir ben belki sadece farklı pencerelerden bakmasın da yardımcı olmaya çalışırım.

  • Bazen insanlar bazı kararları çoktan veriyor. Etraflarına sorma sebepleri de genelde kararla ilgili daha rahat hissetmek oluyor. Siz ne derseniz deyin, yapıyorlar. Durdurmaya çalışırsanız ilerleyen zamanlarda asıl bundan suçlanıyorsunuz. Böyle durumlarda nabza göre şerbet vermek çok daha mantıklı olur. Zaten kişi size geldiğinde gerçekten ikilemde mi kalmış yoksa kararını vermiş mi onu rahatça anlayabiliyorsunuz.
    Kendi hayatımızdaki kararların sorumluluklarını zaten zar zor kaldırıyoruz bide bu insanların kararlarının sorumluluklarını alıp kendinizi kötü hissetmenize hiç gerek yok. Aynen deyin, sen bilirsin deyin, haklısın deyin ya da demeyin bu kısmı biraz sorunlu. Ben nasıl hissederim diyorsak. Bir şey hissetmem herhalde. Benim kararlarımla hayatını şekillendiriyorsa karşımdaki kişi vay haline!

  • Ben çok yorum yapıyorum ama bir türlü ayrılmadı ya :):):):)

İlginizi çekebilecek diğer sorular