Sizce ünlü çiftlerin evlilikleri neden kısa sürüyor ?

Sizce ünlü çiftlerin evlilikleri neden kısa sürüyor ?

Evlilikleri kısa sürdü! Sıla ve Hazer Amani çifti boşanacaklarını açıkladı 11 ay önce aile arasında düzenlenen nikah töreniyle evlenen Sıla ve Hazer Amani çifti boşanma kararı aldı. Ortak bir açıklama yapan çift, "Dostluğumuzun kıymeti bakidir" dedi.Geçtiğimiz ocak ayında ani bir kararla evlenen şarkıcı Sıla Gençoğlu ve şef Hazer Amani hakkında çıkan boşanma haberleri doğru çıktı. Basın açıklaması yapan çift, bir süredir haklarında çıkan ihanet ve psikolojik baskı haberlerini de yalanladı. "Evliliğimiz hakkında bir süredir çıkan haberlere istinaden bu açıklamayı yapma gereği duyduk. Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir. Sağlığın, sıhhatin her şeyden önemli olduğunu bir kez daha epey kuvvetli anladığımız şu dönemde bu haberin bir detay olduğunu düşünüyoruz. Yine de bunu açık yüreklilik ve içtenlikle birinci ağızlardan duymanızı arzu ettik" dedi.

Gün geçmiyor ki ünlülerin boşanma haberleri gelsin.2 tarafta ünlü olunca evlilikler kısa mı sürüyor ? Ünlü çiftler evliliklerini sizce neden yürütemiyorlar?

 

 

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Erkek Görüşü
 • İyi günde kötü günde diye başladıkları evlilikte ikiside ünlü olup sözüm ona kötü gün görmeyince evlilik yürümüyor ve bildiğin sidik yarışına dönüyor iş🤣🤣 Sen mi daha ünlüsün ben mi daha ünlüyüm paradigması içinde kaybolup gidiyorlar🤣🤣🤣 Anadolu'da bir laf vardır ' os**rujlu gö*e arpa ekmeği bahane' derler.Bunkar ünlü gibi görünmeye çalışan zavallılar🤣🤣

 • Onyogun tempodan ikiskilerine zaman ayiramiyorlar

 • Çünkü evlenmek için değil, sansasyonel olmak için evleniyorlar. Onlar için evliliğin sevgililikten farkı yok. Bir mesajla ayrılabiliyorlar. Belki nikahları bile yok. Resmiyeti kontrol eden mi var sanki?

 • Ben evlendiklerini bile bilmiyormuşum ya :S En son Ahmet Kural meselesinde kalmıştım vay be neler olmuş neler. Ben sevgilimden falan ayrılırken 323445 kere düşünüyorum bunlar hık diye boşanıyorlar. Anlamak mümkün değil vallahi.

 • Sırlar sırlar sırlar...ortaya çıkmayan mahrem sırlar...

 • Göz önünde olan, bok yoluna gider. Hepsi şov. Tıpkı instagram profili gibi... Yapmacık, gösteriş, doğallıktan uzak. Arka planlar nelerle kaynıyordur... Oooo...

  • @kedigillerden para her şeye galip geliyor.secgi sanırım yalan onların dünyasında:-(

   • Onların tv lerde ve sosyal medya da ki masum, güler yüzlü, vicdan sahibi, merhametli, sevgi dolu, saygılı gibi hallerine inanmayın %95 i düpedüz yalan bu camiada paran yoksa hiç kimse kimsenin yüzü ne bile bakmaz, futbolcuların bir çok ünlü ile çok acayip ilişkileri var brazzers, vivid, playboy gibi p**no filimlerle yarışır ünlü şarkıcı hanım bir çok futbolcu ile toplu grup hard ilişkileri olmuyor değil siyahı futbolcular daha neler neler para olsun da isterse dünyanın en çirkin insanı olsun para için her şeyi yapıyorlar bir çok ünlü kadın erkek neler neler yapmaktalar hatta x ünlü bir şarkıcı eski manken bir hanımın evinde aralarında pascal nouma nında bulunduğu bir gece... artık siz hesap edin sözün özü para maddiyat bu ülkede paran var ise birlikte olamayacağın ünlü veya fenomen birisi yok ulaşılmaz diye düşündüğünüz kim var ise ayaklarınızın altına alırsınız...o kadar iğrenç bir mecra... uzak durmak lazım...

 • Boşanmanın da evlenmek kadar doğal olduğunu biliyorlar çünkü. İnsanların evliliklerini sonsuza kadar sürdürmek gibi bir zorunluluğu yok ki. Evet büyük bir sorumluluk, zor bir karar ama dünyanın sonu değil. Her karar gibi bu kararında kesesinde pişmanlık olabilir. İki insan mutlu değillerse neden birbirlerine katlansınlar ki. Kısacık ömür ne gerek var cehenneme çevirmeye. Mutsuzluk daha hızlı bulaşır mutluluktan ve hayatınızın her yanına dağılır. Mutsuz evliliği olan insanların zamanla hayatları da kötü etkilenmeye başlar.
  Medyanın bunu durmadan diline dolaması da çok sinir ediyor beni. Sonra ahlak bekçileri çıkıyor. Yok kimin eli kimin cebinde bilmem ne. Boşanmak da gayet normal bir şey arkadaşlar olabilir, alışın artık.

 • Unlulerin ilişkisi kadınla ilişkiye girdikten sonraki duruma benzer ;)))

İlginizi çekebilecek diğer sorular