Siz olsanız böyle bir ev nerede olsa alırdınız?

Siz olsanız böyle bir ev nerede olsa alırdınız?

İtalya’nın başkenti Roma’nın güneydoğusunda yıkık bir ortaçağ kalesinin tepesinde konumlandırılan köyde evler 1 Euro'ya satışa çıkmaya başladı.İtalya köylerde nüfusun yaş ortalamasını düşürmek ve canlandırmak için böyle bir yönteme başvurmuştu.1 Euro hazırlamanız ve belediye başkanına köyden bir ev neden istediğinizi anlatan bir mail atmanız gerekiyor.Kabul edilirseniz eğer size 3 yıl gibi bir süre veriliyor. Bu süre içinde mülkü yenilemeniz gerekiyor.Kabul edildiğiniz takdirde ödeyeceğiniz 2 bin Euro gibi bir teminat tutarı var. Bu tutar mülkü yenilemenizle birlikte size geri ödenecek.

Sizin için neresi olsa düşünmeden alırdınız?

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Desene aslinda astarı yuzunden pahali

  • Aman aman bizimkiler duymasin böyle bir şey

  • Eveet. Birazcık param olsaydı bu bir veda konuşması olabilirdi arkadaşlar. Böyle uzak doğa ile iç içe bir evde yaşamak için yapmayacağım şey yok! Ama bu hayale ben ve boş cüzdanım ağlayarak "Keşke" diyoruz.
    Ben neresi olurdu filan bilmiyorum. Tabii anadili ya da dillerinden birinin İngilizce olmasını çok isterdim en akıcı konuştuğum dil o sonuçta, ama dil öğrenmeye açığım hemen öğrenirim :). Yani arkadaşlar ben her şeye okeyim yeter ki insanlardan uzak sakin bir yer olsunn...

  • 2000+1 euroya hayatımız değişecek desene😂 Ben İtalya’ya gidiyorum o zaman başka yer seçmeye gerek yok. Hadi bye🤣

İlginizi çekebilecek diğer sorular