Siz böyle bir durumda kalsanız ne yapardınız ?Ünlü yazar Jeffrey T. kamerasını kapalı sanıp, online toplantıda mastürbasyon yaptı!

Siz böyle bir durumda kalsanız ne yapardınız ?Ünlü yazar Jeffrey T. kamerasını kapalı sanıp, online toplantıda mastürbasyon yaptı!

ABD’de yayınlanan New Yorker dergisinin ünlü yazarı kamerasını kapalı sanıp mastürbasyon yaptı, sonra da özür diledi !Özüre rağmen olaydan sonra ücretsiz izne çıkarıldı.

Hepimiz görüntülü görüşmeleri tercih eder olduk. Peki görüntülü görüşmelerde senin başına neler geliyor?!

Siz böyle bir durumda kalsaydınız durumu nasıl kurtarır dınız? Bu kadar sıra dışı  L olmasa da - en kötü veya en komik -  online görüşme tecrübenizde neler oldu?

Amman dikkat!

 

 

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
En İyi Erkek Görüşü
  • Artık evlerimizde ve cep telefonlarında işlemciler yapay zeka ya sahip yani evinizde akıllı tv nin olduğu odada sevismeyin, telefon ve diğer yapay zeka ya sahip cihazları kapatmakla kalmayın uçuş modu na almayın kapatın ve dolaba koyup öyle özel işlerinizi yapın demedi demeyin, apple, google, microsoft, facebook, instagram bedava server hizmetini keyfi olarak vermiyor dikkat edin görünmeyen ağda neler neler var küçük dilinizi yutmakla kalmazsınız bitkisel hayata girebilirsiniz. 😃😃😃😃 benden söylemesi.

    • Hadi yaaaa telefonları buzdolabına koyalım bari 😎😎

      • Normal kıyafet dolabı da olur, buz dolabı biraz riskli 😀😀😀 herkes kendi sırları gizledigini zanneder oysa ki durum hiç te öyle değil artık eskilerin bir sözü vardı yer duyar diye artık bu zamanda yaptığımız her şeyi yerde gökte duyar hale geldi uydular, frekanslar, radyo dalgaları herşey artık sokaktaki 100 kişiden 20 kişi bu işlerle ilgileniyor...

İlginizi çekebilecek diğer sorular