Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • @tunahansr selam, gönderdiğin fotoyu büyütmeye çalıştım ama büyütemedim. O yüzden de anlayamadım. Bu profil ayarlarındaki takvim mi? Sorular için takvimin çok bir önemi yok ama yinede dikkate alalım tabii. Varsa bir hata düzeltiriz.
  Site henüz yeni yazılıma taşındı. O yüzden bilinen ya da henüz farketmedigimiz, kullandıkça farkedebildigimiz hatalarımiz var elbette. Mesaj sistemi henüz faal değil mesela. Bunun yanında pek çok eklenmeyen özellik de arkadan gelecek inşallah. Bu konuda öğrenmek istediğin birşey olursa bu konu altına yaz. @darkyfb sana seve seve yardımcı olacaktır.

  • Oncelikle cevapladiginiz icin tesekkur ederim ve basarilarinizi devamini dilerim.
   Yukarda da belirttigim gibi register kismi kayit olma kismindaki dogum tarihi alani hatta hatirlarsaniz bundan oncede mesaj atmistim size wordpreste iken site acik var diye yeni hesap acmak zorunda kaldim sunucuda degisti galiba. Sadece goruslerimi dile getirdim tekrardan tesekkur ederim

   • Evet, hatırladım. Hesaplar bloke olmadı ama server değil yazılım altyapısı değişti. Artık worpress sitesi değiliz. Şifreni yenile seçeneği ile eski hesabınıza girebilirsiniz. Worpress şifreleri kodlayarak sakladığı için şifreleri bu yazılıma geçirme şansımız olmadı. Takvime dikkat ederiz. Orda sadece sitemizde 18 yaş sınırı olduğu için 18 yaşından küçük olmayacak şekilde yaş girilebiliyor. O nedenle bir kayma olmuş olabilir. @darkyfb yazılımı yapan arkadaşımız. Hata varsa duzeltecektir.

 • Route sınıfları site aktarılırken hangi route sınıflarını kullanıyorsa o şekilde aktarıldı. 404 hatası almamak adına. Route config terimi ASP.Net te mevcut bu sistem Laravel MVC ile yazıldı. Gösterdiğin hata basit bir hata kullanılan javascript kütüphanesinin startDate option değeri pazar olarak set edilmiş. Düzenleme sağlarız yakında şu an socket messenger yazdığımız için o tür ufak düzenlemeleri sonraya bıraktık @tunahansr

İlginizi çekebilecek diğer sorular