Sırılsıklam aşık olduğun kıza aşkını itiraf edememek

Harp okulunda bir kız vardı çok çekici aynı zamanda dominant ve dik duruşlu bir yapısı vardı tabi bende sırılsıklam aşığım. Bir süre bu kızı stalkladım onunla ilgili daha fazla şey öğrendikçe daha çok sevmeye başladım mezuniyet yılı ona açılmaya karar verdim olmadı çekindim. Arkadaşlarım hep beni açılmam için zorladı ama yapamadım tabi daha öncede çok iyi bir yaşamın olmadığı için gönül işlerine vaktim olmamıştı ne yapacağım hakkında en ufak bilgim yoktu içimde bir acı olarak kaldı zaten hayatım boyunca birine gerçekten aşık olmuş olmam ve onunda platonik olması beni çok üzdü sizce açılmamakla aptallık mı ettim? Aşk acısı çeken varsa...

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Erkek Görüşü
  • Bence önce bir mesaj at. Nasıl olduğunu falan sor. Sonra bir bahane bul. Sık sık mesaj atma ara ara at. Görüşemiyoruz ya görüşelim mutlaka lafına gir. Bi çay kahve falan için. Sonra muhabbeti ilerle.

  • Şunu öğrendim özellikle ask konusunda seviyorsan seviyorum diyeceksin ucunda onu kaybetmek olsada

  • Aşkı kaçırmamak gerekiyor, ben olsam açılırdım.Hala iletişim kurma şansın varsa ara konuş bence..

  • Açılmaktan neden çekiniyorsunuz anlamıyorum Üsteğmenim. Onu tamamen kaybetmekten korkuyorsunuz ama yanımda durum bir ömür acı çekeceğime şansımı denerim. Her iki halde de sen kazançlı çıkarsın. 1. de kabul eder, istediğine ulaşırsın.
    2. seçenekte de etmese bile hayatında olmaz çabuk unutursun. Hem hayatında olup hem seninle olmaması unutmana da engel olduğundan bir ömür ızdırap olur. Düşün ki bir savaştasın ve mutlaka bir karar vermen gerekiyor. Bir tarafta hayatın bir tarafta vatanın var. Asker olarak kararsız kalır mıydın? Sen askersin, yanlış da olsa karar verip uygulamak üzerine eğitildin. En kötü karar kararsızlıktan iyidir. At mesajını ve rahatla. Duygularımı anlatayım falan diye de detaya girme. kabul ederse anlatırsın, etmezse zaten duygularının bir anlamı yok onun için. Kısace seni şu kadar zamandır seviyorum ve birlikte bir yaşam hayal ediyorum. Bu hayale katılmak ister misin benimle ? de geç. Sana güveniyoruz @havaci-ustegmen-pilot-deniz-albayrak :):):)

  • KAYBETME geri çevrilme korkusu ile oyalanmaktansa dene sonucunu gör bir başkasının hayatına girmesini mi bekliyorsunuz bence yaşamın kendisi beklemeyecek kadar kısa.

  • Kaybedecek bir şeyin yok anladığım kadarıyla. İletişim kurmak için bir yol varsa hiç beklemeden harekete geç derim ben.

İlginizi çekebilecek diğer sorular