Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Bizim evde hep sevişmeden önce oluyor bu :)
    Seviştikten sonra neden olabileceği hakkında en ufak bir bilgim yok, Fakat bir kaynak der ki;

    Her ne kadar orgazm baş ağrısına neyin sebep olduğu tam olarak bilinmese de, cinsel ilişki sırasında merkezi sinir sisteminden salınan bir takım kimyasal maddelerin beyin damarlarında genişlemelere neden olabileceği ve bu durumun baş ağrısına yol açabileceği ileri sürülmektedir. Orgazm sırasında kan basıncının hızla yükselmesi bu genişlemiş damarlardaki gerginliğin artmasına katkıda bulunur ve şiddetli orgazm baş ağrılarını tetikleyebilir. Öte yandan cinsel ilişki sırasında vücut kaslarında ortaya çıkan spazmlar da orgazm baş ağrısının başlaması ve şiddetlenmesine olanak verebilir.

  • Çok normal bir durum @Burcin'cim @lowelyone çok güzel açıklamış zaten nedenini.Biraz dinlendikten sonra hemen geçiyor merak etme

  • etken bir uyarıcı kullanıyormusunuz bide onsuz deneyin

  • Baş ağrısı oluyor. Bu zaten normal birşey. Ağır spor yapınca da baş ağrısı olur çünkü kalp atışları hızlanır kan basıncı artar falan. Sex de zaten hareketli bir de üstüne orgazm oluyorsun hafif bir baş ağrısı olur. Şiddetliyse bir sorun olabilir ama hafif baş ağrısı gayet normal.

İlginizi çekebilecek diğer sorular