Sevgilim boşandi diye liseden kankasiyla buluşmuş. Bu normal mi?

Bugün sevgilim liseden kankasi ile buluşmuş. Fark şu ki kadın boşanmış ve evliliği boyunca kadinin kocası izin vermediği için görüşmemisler. Kadın boşanır bosanmaz bunu aramis ve buluşmuşlar. Ben de kıyameti kopardım. Sevgilim benden uzak bir yerde ve istemesem, kötü düşünsem sana söylemezdim, nerden haberin olacakti ki? Kötü düşüncem yok ki sana söyledim diyor. Tamam, sevgilim kötü düşünmüyor olabilir ama kadının boşanır bosanmaz sevgilimi araması normal mi sizce? Ben mi abartıyorum? 

0 | 2 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Akıllı kadın eski eşi şutlamış yeniyi arıyor 😁

    Ya şaka bir tarafa Bu gayet normal bence senin sevgilin de gizli tutmamış bunu sana dürüstçe açıklamış Her şeyden önce kendi sevgiline güven..

  • Samimiyete binaen paylaşmak istemiş demekki

  • Oooo ateş bacayı sarmış...

  • Şimdi bunu değerlendirmek zor buluşmadan önce söylememesini 2 nedene bağlayabiliriz, ilk ve iyi ihtimal bazen kadınların kendi cinslerinden iyi anlaştığı gerçekten kankaları olan erkek arkadaşları vardır erkek arkadaşı ve boşanan kadın arkadaşı da böyle bir arkadaşlığa sahiplerse hiç kötü niyete imkan vermeden kadın boyunduruğundan kurtulunca hal hatır sohbet muhabbet etmeye eski günleri yad etmeye aramış ve tamamen saf duygularla buluşmuşlar ise erkek arkadaşın unutmuş veya kendisi sıradan bir arkadaş buluşması olarak değerlendirip bir önem atfetmediği için amaaan sonra da söylerim diye düşünmüş arka plana atıp aklına gelince söylemiş ve sana verdiği değeri hissettirmiş olabilir. İkinci ihtimale gelince geçmişlerinde yaşanmışlıkları paylaşılmışları var ise ve nir araya geldilerse işte o zaman sana gönül penceresinden ansızın bakıp geçtin bir yangının külünü yeniden yakıp geçtin şarkısını armağan ederken onlarında yeni yol ve hayatlarında onlara mutluluklar dilerim 😎 Bir başka ihtimal daha var ama onu anlatmaya da dilim varmıyor 🤔

İlginizi çekebilecek diğer sorular