Sevgilim Beni Aldatıyor mu?

Sevgilim Beni Aldatıyor mu?

Sevgilimle ne zaman yan yana gelsek, telefonunu benden gizliyor, bozuk diyor hatta yanımda kapatıyor. Açalım diyorum, açılmıyor diye kavga ediyor. Bir kere o banyoya girince, açtım ve çalışıyordu ama şifre vardı. Yan yanayken çok iyiyiz ama uzaklaşınca telefonda ya meşgul oluyor iş diyor ya beni umursamıyor. Sizce beni aldatıyor mu, yoksa artık sevmiyor mu? 8 ay oldu beraberliğimiz.

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Bundan rahatsiz oldugunu bize degil ona soyle bakalim.ne diyecek

  • Öncelikle şüphe ile hayat geçmez bu konuyu bir şekilde çözmen gerekiyor. Bu şekilde geçen her gün senin hayatından gün çalıyor üstelik biriken bir stres var günün birinde çok önemli olmayan konuda patlak verecek.Sadece emek verdin ve zaman geçti diyede biriyle sevgili olmaya devam etmek doğru değil sanki.Seneler geçen evlilikler bitebiliyor.Anladığım kadarıyla bu konunun etrafında dönüyor onun davrandığı şekilde davran telefonunla oyna ,sen şüphelendir onu ,merak etsin, bakalım sana olan davranışlarında bir değişiklik olacak mı?

    • Çok mantıklı aslında, ters psikoloji yapayım. Ettiğini bulsun, artık bundan da ders çıkarmaz anlamazsa, bir şey diyemem. Sanırım tüm erkeklerin kafası böyle, kafalarını kırasım geliyor. Çok üzülüyorum, çok da pişman olmak üzereyim. İnşallah sandığım gibi değildir, umduğum gibi. Teşekkür ederim değerli görüşün için.

  • Aldatıyor olma ihtimali çok yüksek. Telefonunu insan neden saklar ki başka türlü?!

  • Sevgilinin saklayacak bir şeyleri olmasaydı bu denli köşe bucak kaçırmazdı telefonu. Yapılan hareket sana ve ilişkinize saygısızlık. Biliyorum kötü hissedeceksin ama olay belki de tahmin ettiğin şekildedir. Muhtemelen sen bu raddeye gelene kadar zihninde olumlu olumsuz her şeyi düşünmüşsündür. Olumlu düşüncelerinin bittiğini ve bu olaya kendini hazırlamaya çalıştığını hissediyorum. Yoksa bunu paylaşmaya bile cesaret edemezdin. Bana kalırsa bu problemi çözmek adına neler yaptın bilmiyorum ama biraz katı davranman. Hala aynı şekilde geri dönüş alıyorsan bu senin kendine olan saygını zedelemeye girer. Üzülmeni istemem kardeşim. İyi düşün.

  • İlişkiniz sadece 8 aydır var. Bu kadar kısa sürede başkalarıyla yazışıyorsa bence hiç vakit kaybetme bile. İnternet gerçekten tehlikeli yerlerden biri iradesiz insanlar için belli ki erkek arkadaşınız ilişki konusunda istikrarlı değilmiş. Alt tarafı telefonu kaçırıyor abartmayalım diyebilirsiniz ama inanın online datingden biraz anlıyorum. Yerinizde olsam kaybetme korkumu köşeye bırakıp mantıklı olurum.

İlginizi çekebilecek diğer sorular