Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Ben fikirsel anlamda kısmen 10 değil 20 yıl önceki ben değilim. Kesinlikle fikirsel mutasyona uğramış birisiyim. Ama tabii her konuda değil. 20 yıl önce kıskanç, çekilmez, çok hırslı, sadece gelecek için birisi iken, bugün anın tadını çıkarabilen, hırsından uzaklaşmış, kıskaçlığını sıfırlayamasa da minimum düzeye indirmiş bir adamım. Ama dürüstlük, ahlaki davranışlarım, ideallerim ve özellikle Atatürkçü'lüğüm benimle mezara gidecek ve asla değişmeyecek fikirlerimdir. Ben açken de benim tokken de ama 20 yıl önceki ben kesinlikle değilim.

  • 8 sene ardından Twitter imi tekrar açtım ve boyumdan büyük twitler atmışım.
    Not: 193

  • 10 yıl önceye bakıyorum da ne çok bilmediğim gerçekler hep gözümün önünde sürüyor muş, hepsi birer gizli define gibi 10 yıl önce bulmadığım bir çok gerçeği araştırarak buldum ve aynı hızla devam ediyorum 10 yıl sonra çok çok farklı olacağına eminim egerki ömrümüz yeterse...

  • Yıllar içinde yaşananlar doğru bildiklerimizi yanlışa , yanlış bildiklerimizi doğruya çevirebiliyorken bildiklerimizi unutturup bilmediklerimizi de öğretebiliyor.Bir kaç kırmızı çizgimiz dışında bir çoğu mutasyona uğruyor bence.

  • Ben on sene önceki ben hiç ama hiç değilim. O kadar değiştim, büyüdüm, hata yaptım, güzel şeyler de yaptım, düştüm kalktım ki… Hatta değil 10 yıl ben daha birkaç yıl önceki ben bile değilim. Her an değişiyor, büyüyoruz. Yaşımız kaç olursa olsun kendi içimizde büyümeye devam ediyoruz.

İlginizi çekebilecek diğer sorular