Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Erkekler karşısındakinin zevk aldığını görünce, hissedince daha fazla zevk alırlar ve mükemmelliğe daha çok istek uyanırlar. Seksten zevk almak karşılıklı olarak ilk beklenti budur. Eğer karşısındaki afedersin malak gibi ise oda doldur boşalt olur sadece. :)

  • @braynadams çok güzel ifade etmiş. Bir keresinde dünya gözüyle gördüğüm en güzel kızla beraber olma şansım oldu. Hem yüz hem de fiziksel açıdan mükemmele yakındı ama maalesef yatakta hiçbir akraksiyon göstermediği gibi boşalsa da gitsem moduna geçip hemen duşa gittiği için hiç keyif almadım. Kadın ne kadar güzel olursa olsun bi daha asla böyle bir durum yaşamak istemem.

  • Çok arzuladığın ve çok arzulandığın kişi ile yaptığın her deneme bence mükemmele yakındır. Bazen çok çıldırır haldesindir her şey toplam 5 dakika olup bitiverir ve sen mükemmeli hissedersin. Bazen gelir, çok sakin ama isteklisindir, ön sevişme uzun sürer ve yine mükemmel bir son olur. Tamamen göreceli bir kavram gibi geliyor. Ama temelde arzu, haz, istek vb. faktörlere dayanırsa bence her sevişmenin kalbur üstü olması doğal hale gelecektir.

İlginizi çekebilecek diğer sorular