Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Erkek Görüşü
  • Saklayacak şeyi olan daha çok yalan söyler. Cinsiyeti olmaz ki bunun kişilik meselesidir. Sen doğruları söyle bırak kararını karşındaki versn. O yalan patlayınca toza çamura bulanıp kurduğun o yalan düzeni kaybedip güvenilmeyen birisi olacağına doğruyu söyle ama yalanlatıyla kaybedeceğine doğrularıyla az ama öz kazanmayı kimse sevmez.

  • Bence hem erkekler hem kadınlar yalan söyleyebilir. Hatta sanal alemde kadınlar için yalan söylemek normal hayattan fazladır diyebilirim gözlemlerime göre.

  • Klavye kahramanı çoktur.

  • Kadın erkek farketmez. Sanala bakınca herkes cennetlik müdarek. Aslında herkes yalan söylüyor. Kendini de yaşamını da olduğundan çok daha farklı göstermeye çalışıyor. Malum Türk milleti özellikle birbirine hava basmayı sever. Eskiden gurbetçiler hakkında şöyle bir eleştiri vardı. Yurtdışında tuvalet temizler ama Mercedesle izne gelir akrabalarına hava basar diye. Ama orda tuvalet temizlediğini asla kimseye söylemez. Aslında sanal ortamı biraz buna benzertiyorum. Gerçek yaşamından çok farklı gösterip hava basmaya çalışmak. Ama gerçekler er ya da geç ortaya çıkıyor tabii.

    Cinsel anlamda ise cinsiyet olarak erkeklerin çok daha fazla yalan söylediği aşikar. Gerçekleri saklayarak sanal da kadın peşine düşen zavallılar. Hem cinsel organ ölçüsü hem de performans konusunda yalan söyleyerek kadınları aşık edebileceğini düşünen abaza sürüsü dolu maalesef net.

  • Her iki tarafta yalana bol bol başvurur bence. Ben hiç bir ortamda yalan söyleyip tribünlere oynamam ama öyle olmak lazım belki de..

  • Bence bunun erkeği kadını yok Affedersiniz ama kim kıçından korkuyorsa O daha çok yalan söyler

İlginizi çekebilecek diğer sorular