Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Dizi izlemem ama bu diziyi beğendim Cansu dere için izledim ve sevdim eğer senaryoda sapmalar olmazsa izlemeye devam ederim. Ben böyle bir durumla karşılaşsam yani eşim dostum arkadaşlarım herkes beni salak yerine koyup aldatsa intikamım çok acı olurdu. Hepsinden sessiz sedasız intikam alır kocamdan boşanırdım.

  • Sadakatsiz dizisinin orijinali Doctor Foster yayınlanmış olduğu 2015 yılında en çok izlenen diziler arasına girmiş.Dizinin başlangıcında Cansu Dere’nin kocasından şüphelenmeye başladığı bölümlerde yüz ifadeleriyle yarattığı ambiyans son derece başarılıydı.En son Şahsiyet olmak üzere Cansu Dere’nin girdiği her rolde başarıyla canlandırdığını düşünüyorum.Dizi klasik konusuyla şimdilik çok beğendiğmi söyleyemeyeceğim.Tabi ki bu durum sadece 1.bölüm seyrederek karar vermemek lazım biraz şans verebilirim en azından 2.bölümü seyredip kararımı vereceğim..Bende böyle bir durumda herkes ,tüm arkadaşlarım tarafından aldatılsam boşanırdım sanırım.

  • İzlerken yaşadım resmen nedense çok etkiledi ama ve aynı zamanda baya keyif aldım. Hatta izlerken düşündüm de gizli şeylerin açığa çıkarılması gizemlerin çözülmesi iz sürme bunların hepsi bana ultra zevk veriyor izlemesi ayrı keyifli yapmaktan ziyade. Ne kadar mı güneş akrep ve akrep stelyumluyum? İşte bu kadar :D

  • Ya benim dizi seçimlerim mi berbat, yoksa gerçekten son zamanlarda hep kötü diziler mi sunuluyor bizlere? Bu dizi, Masumlar Apartmanı, bilmem ne... Bir tane iyi çıkmadı aralarından. Yeni çıkan yabancı diziler de öyle.

    Ben Leyla ile Mecnun izlemeye gidiyorum arkadaşlar, ne varsa eskilerde var.

İlginizi çekebilecek diğer sorular