Penis Sertleşmesi ve Boyu

Merhaba arkadaşlar, bu siteyi yeni keşfettim ve ilk sorumu sizlere sormak için üye oldum. Anlatacağım durum benim için gerçekten çok ama çok önemli. Yıllardır paylaşmaya korktuğum ve çekindiğim bir konu idi. Buradaki insanların tecrübe ve samimiyetine inanaraktan derdimi anlatmak istiyorum.

Penisim inik hali 6cm iken kök tarafında sanki devam ediyor gibi penisin alt tarafındaki deriden elimle kontrol edince içeride devam ediyor. Penisim sertleştiği zaman 12-13 cm oluyor fakat bu boy beni tatmin etmiyor. Yalnız asıl sıkıntı ise penisim sertleştiği zaman içeride kök tarafında da bir sertleşme var. Hatta bazen mastrübasyon yaptıktan sonra iç kısımdaki sert bölgede ağrı oluyor hafif bir sızı gibi. Penisim sertleştiği zaman elimle yanlardan bastırınca 15 cm oluyor. İçerideki sert kısım sanki dışarı çıkıyor yandan bastırınca.

 

Kilolu biri değilim ama göbek kısmında hafif sarkık var gibi. Sarkıktan dolayımı böyle oluyor anlamadım. (Boy 187 Kilo 85) Sizce ürologamı yoksa diyetisyene mi gitmeliyim ? Gerçekten kafam çok karışık ne yapmalıyım yardımcı olun.

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
İlginizi çekebilecek diğer sorular