Penis boyu ve aldatmak ?

Arkadaşlar ben 23 yaşında bireyim.3-4 sene sonra evlilik düşünüyorum.İnternetteki çoğu kadının yorumunu görünce gerçekten evlenmekten korkar oldum.Resmen yalnız ölmek istiyorum.Tüm kadınlar 15-16 cm ve üzerinde penis boyu istiyor.Bu nasıl olabiliyor ki Türkiye'nin ortalaması 10.9 cm iken bu değerler kimlere ait.Türk filmlerinde hiç o boylara sahip insanlar da görmedim.

Kendi penis boyum 12 cm çapı 4 cm bu değerler yetersiz mi ? Kadın veya erkek olarak görüşleriniz nedir,gerçekten bunalıma girdim nasıl yetersiz kalabiliyor ?

Ayrıca diğer bir önemli sorum.Kilolu bir insan değilim,spor yapıyorum vücut hatlarım iyi ama maalesef karın,alt karın ve kasık bölgemde yağlanma var ve sanırsam bu yağ penisin gerçek boyunun gözükmesini engelliyor.Yağları ittirip ölçünce penisimin 14-15cm olduğunu ölçtüm.Bu sorunu yağlarımı eriterek çözebilme şansım var mı ? 


Forum kurallarını çok bilmiyorum ama yazdığım konu umarım yasak bir konu değildir.Lütfen üşenmeden okuyup 2 sorumada cevap verirseniz çok memnu olurum.Çevremde soracağım kimsem yok.

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Sevgili @gencakil emin ol penis boyu olarak o skalda olan kişi olarak yalnız değilsindir.Sorun edilecek bir konu değil emin ol.Bilindik bir laf var " ayakkabım yok diye ağlarken yolda ayakları olmayan birini gördüm!!!" Şeklinde.Evlenmen için tüm şartlara sahipsin emin ol.İstatistiklerw çok takılma derim.Bahsettiğin bölgedeki yağlrını eritmek her şeyden önce sağılığın için gerekli olduğundan bunu düşünmeden yap derim..

  • Doğru söylüyorsunuz.Peki bir şey sormak istiyorum yağları eritmek gerçekten fayda sağlar mı ? Çünkü yağları bastırıp ölçünce 2-3 cm fark ettiğini gördüm.Dediklerinizi inşallah karşı tarafta düşünüyor olur.

   • @gencakil fayda sağlar güven bana.Ama şu konuda anlaşalım önce kendini mutlu etmek için bunları yap.Kendş mutlu olmayan bir kişi etrafını mutlu edemez.Şimdilil etrafı boşver sen kendini mutlu etmeye odaklan...

    • Gerçekten kendimi mutlu etmek için yapacağım.İnanın kadınların görüşlerini görünce o kadar yıkıldım ki.Evlenecekleri insanın penisi 15 ten küçük olursa haberleri olmadan aldatacaklarını söylüyorlar.Ben yıkılırım resmen.Halbuki zevk için 8 ve üstü yeterli diyorlar.

     • @gencakil bunların hepsi sanal boşver bunları:)) Ona kalırsa piyasadaki kadınların %95 i 90-60-90!!!Tabi uygun gözlükleri takarsan:)) Doğru söylemişler zevk için 8 ve üstü yeterli:)) Kısaca sorun yok rahat ol ve kurtar kendini bu düşüncelerden.Çekeöeyen anten takar çok şükür o kadarcık teknoliye sahibiz...

      • Çok teşekkür ederim cevabınız için.Bunu dert etmemeyi deneyeceğim.

       • @gencakil rica ederim penis boyunla dalga geçen olursa getir bana ben onu ..........! Ciddiyim!Deneme lütfen.Bu gün hemen şimdi sil kafandan bunu.

        • Gerçekten büyük motivasyon sağladınız.Belki de gerçekten hiç cinsel deneyimim olmadığı için böyle düşünüyorumdur.Ayrıca diğer sormak istediğim penisin sarkık halinin boyu önemli midir ? Cinsel ilişki sırasında erekte olmuş oluyor ama sarkık hali çok dert edileckek bir şeymidir

         • @gencakil sarkık haliyle kimsenin işi olmadıpından litaratğrde yeri yok ama erkekte olmuş hali için elbette yorum yapılabilirki bunu senin için yaptık sorun yok.Birde asfalta sürttüğünde çakmk taşı gibi kıvılcım çıkrtan modeli varki onlar genelde filmlerde koşturuyorlar bknz ( Allah muhafaza) :))

          • Şunun için sormuştum.Cinsel birlikteliğe girerken kişi soyunduğu zaman sarkık halinin erekte haline göre küçük olması bir kötü hissettirmez mi ? Siz belli ki tecrübelisiniz daha iyi bilirsiniz.

     • @gencakil , sanalda salla gitsin. Maliyetimi var durumları bunlar. Aldatmak isteyen zaten aldatır. Penis boyuna falan bakmaz. Yeter ki kafaya koysun. Penisi 25 gelen ama libidosu düşük birisine denk gelince napacaklar? O daha berbat bir durum. Erkek isterse hiç içine girmeden parmakları ile bile mutlu eder kadınını.

 • @gencakil öncelikle şunu söylemek isteriz ki biz bir dorum değil de fikir ansiklopesiyiz. Argo, ahlak sışı kelimeler ve görseller olmadığı müddetçe de herşeyi sorabilirsin tabii ki.
  1- Evet, Türkiye ortalaması bahsi geçen rakamlardan düşük. Net rakamı bilmesem de 12-13 civarı. Ama sen sanala bakma, sanalda herkes 10 kaplan gücünde. Erkek ya da kadın fark etmiyor. Herkes sanarsın bir Jonny Sins. Adama sormazlar mı bu kadar iyisin de neden burda arayıştasın. Sen sanala takılma, gerçekler çok daha farklı. Kalveyinin dili yok ki yazmasını engelleyesin.
  2- Evet, kasık yağlarını eritirsen 1-2 cm etkisi olacağı kesin. Bu kadar sorun edecek bir durum değil ama o yağları mutlaka erit.

  • Teşekkür ederim.Gerçektende sanal ortamda herkes çok yüksek değerler söylüyor pek inandırıcı gelmiyor.Ama ya eşim memnun kalmazsa gibi bir düşünce geliyor.Eşimi bu konuda üzmek istemem.İleride böyle şeyleri evlilik öncesi konuşmak gerekir mi sizce ? Beni sevse bile penis boyunu dert etmez mi ? Ayrıca bir diğer sorum yağları bastırınca 2-3 cm fark ediyordu.Yağları eritsem aynı şekilde 2-3 cm artış olur mu yoksa daha mı az olur bilginiz var mı ? Yoksa bunlar tamamen yalan mı ?

   • Ne kadar fark edeceğini tam olarak bunu başarınca bilebilirsin. Ama dert edecek bir durum söz konusu değil. Tabii ki de evlenmeden önce paylaşabilirsin. Seni bundan dolayı terkedecekse de etsin zaten. Penis bıyundan seni terkedecek bir kadınla ne işin olabilir. İlla da bazen büyük isterse dildo gibi oyuncaklarla tamamlayabilirsin olayı. @gencakil

    • İnanın karşı tarafa yetemeyip dildo kullanmak beni dahada yıpratır.Benim yapamadığımı bir oyuncak yapacaksa gururum daha da incinir.Bence dediğiniz gibi yağları eritmeye bakmalıyım ve çok dert etmemeliyim.

     • Bu gurur meselesi yapılacak bir durum değil dostum. Oyuncak bir fantazi aynı zamanda. Bu kadar alıngan olmana gerek yok. Rahat ol. Oyuncak Ben de kullanıyorum. Bu kadar kasarsan normalde dert olmayacak şeyler de dert olur. Erken boşalabilir Sen ereksiyon olamayabilirsin, cinsellik bir relax olma durumudur. Ne kadar relax olursan o kadar başarılı olursun. Ne kadar kaçarsan o kadar başarısız olursun.

      • Belki başka oyuncaklar denenebilir haklısınız ama dildo kullanmak bir erkeğin yetersiz olduğunu göstermez mi ? Sonuç olarak siz canlı ve kanlı olan yapısına sahipsiniz.Kadına bir sıcaklık ayrı bir his verir.Gerçeği dururken oyuncak kullanmak biraz gurur kırıcı.

 • İnternete takılmayın.Türkiye ortalaması 10-11 cm civarında.Çok büyük olduğunu iddaa eden çoğu kişi yalan söylüyor.Kendinizi bence üzmeyin.Sizi seven zaten çok takılmaz böyle şeylere.Ayrıca ölçüleriniz neyi kötü anlamadım.Kalınlık olarak zaten iyi durumda.Boy olarak diyorsan eğer gerçekten yağlarını eritirsen 14-15 cm civarlarına ulaşır.Bu da senin komplekslerini yenmiş olur.Bu arada alt karın ve kasık yağları zor erir ama başarırsan gerçekten gerçek boyu elde etmiş olursun.Başarılar dilerim.

 • @gencakil beyler gereken bilgiyi vermiş bense kadın gözünden penis boyunun değerlendirmesini yapayım. Evlilik çağına gelmiş kızların çoğunluğu eşi olacak kişinin penis boyuna takılmaz hatta aklına bile gelmez. Varsayalım bunu kriterleri arasına aldı bu durumda senin penis boyunun sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Nette yazılanları ciddiye almayın lütfen...

  • Beni üzmemek için mi dediniz bunu yoksa gerçekten böyle olduğu için mi söylediniz ? Bu bahsettiğim değerler partnerimi mutlu etmek ve orgazm olmasını sağlamak için yeterli olur mu ? Bencil bir insan olmak istemem karşı tarafında zevk almasını isterim.Yoksa diğer türlü bunun adı cinsellik değil kendini tatmin etmek olur.Ayrıca yağları eritmenin penisin gerçek boyunu çıkardığı gerçeğine inanıyor musunuz ? Böyle bir şey var mı ?

 • Kadınlar penis boyuna değil,.beyin boyuna bakar @gencakil . Beynin boyu iyiyse penisi geç. Sadece artık beyninin yerine geri koy. Soruya bakılırsa beynin yer değiştirmis. Bundan vazgeç.

  • İnanın çok önyargılı konuşuyorsunuz.Beni tanımadan böyle cümleler kurmanız çok kalp kırıcı oluyor.İnternetteki kadınların yorumlarını görünce gerçekten böyle düşünmeye başladım.Ayrıca amerikan dizilerinde bile hep kadınların penis boyuna takıldığını görüyoruz.İnternetteki kadın yorumlarının neredeyse büyük çoğunluğu penis boyuna önem verdiğini ve yetersiz bulursa aldatacağını söylüyor.Nasıl dert edinmeyeyim ?

   • Sen olayı yanlış anlamışsın @gencakil . Amacım seni kırmak değildi. Hepsi sanal şeyler kafani bunlara takma. Hayatina bak. Penis boyu bir kadın için asla bir kriter olamaz demek istemiştim.

İlginizi çekebilecek diğer sorular