Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
  • Ben pazarlıktan anlamam doğrusu..Neden bilmem, becerebildiğim bir şey değil..İş hayatında mecburen öğrendiğim bir konu oldu.
    Genel müdürüm bir gün hizmet aldığım bir firmayla ilgili hedef bütçe verip, bana pazarlık yapmayı öğretti.Sonra çok keyif aldım, O'ndan aldığım taktiklerle işte pazarlık yapmayı öğrendim.Ama sosyal hayatımda aklıma gelmez hiç..

  • Hayır hiç bir üründe pazarlık yapmayı sevmem, ücreti ne ise öder alırım. Benimle de hiç bir konu hakkında sa pazarlık yapılmasından hoşlanmam, bazı müşteriler bize de bir ıkram olur mu diyor malzeme satarken maslesef yapamıyorum diyorum zaten indirimi uyguladım size, diyorum bazı müşteriler bunaltacak derecece pazarlikci oluyor işte o anda çıldırıyorum ama farkettirmiyorum patronuma sorayım diyorum oda beyefendi bizim arkadaş size çok iyi fiyat vermiş diyor bazende abi bizde kalmamış deyip olmayacak yere yonlendiriyorum...

  • Hic sevmem

  • Hajaajajjajaja maalesef değilm. Olmak istiyorum ama olmuyor. Hhjjajajaaj bunu en iyisini bir arkadaşım yapardı. Hatırlıyorum kendisiyle alışverişe gittiğimizde adamlar arkamızdan gel gel senin istediğin gibi olsun derdi. Ben şok. Hahsjsjsjsjjssjjs Sen de böyle misin @recete @kedigillerden

  • Pazarlık yapmayı severim ama eşim yüzünden bıraktım. Bazen bana kızıyordu "Ya bırak boş ver al geç işte" diye ben de artık böyle böyle pazarlığı bıraktım ama arada yine yaparım.İşime gelince :)

  • Aslında severim fakat bazen çok utandığım zamanlar oluyor. Pazarlık yapamıyorum öyle olunca. Yapanlara gıptayla bakıyorum diyebilirim hatta ahahah.

İlginizi çekebilecek diğer sorular