Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • İlgisiz ise ne desem yok olmaz diyorsa aldatırım öylede yaptım

 • Karakter olarak eksikliğin, kişilik olarak da zayıflığın bir göstergesidir. Aldatmayı huy edinmiş biri başkasına sizin için yalan söylerken size de çok rahatlıkla başkası için yalan söyler ve siz bunu hissedene kadar iş işten çoktan geçmiş olabilir. Partnerini ya da eşini aldatma karakterine sahip birinin sizi aldatmayacağından ne kadar emin olabilirsiniz ki ?
  Aldatan kişi ilgi arsızı ego manyak kişiliktedir. Kendisi dışındaki insanların hisleri onun için pek önemli değildir. Kendi egosunun tatmini her şeyin en üstündedir. Evliyse eşinin ne hissedeceği ya da eşini nasıl böyle bir duruma düşürdüğü hiç önemli değildir. Narsistliğin ütopik boyutunda olduğundan artık o durum yavşaklığa doğru evrilmiştir.
  O yüzden aldatan her kişi sizi sevdiği için ya da aşkınızdan ölüp bittiği için sizinle eşini ya da partnerini aldatmıyor o boktan egosunu tatmin ihtiyacının bir parçası olduğunuz için sizinle aldatıyor. Başka biri ya da siz aldatan kişi için sıradan bir nesne konumdasınız aslında.
  Hatta o kadar fabrikasyona çevirmişlerdir ki bu durumu, kalıp mesajlar, aynı tarz yapılacaklar listeleri, aynı müzik listeleri hazırlamak bu taktiklerin hepsini eşi ya da sevgilisi varken farklı farklı insanlara yapan kişilik problemliler maalesef mevcutlar.
  O yüzden o büyük anlamlar yüklediğiniz hislerinizin karşılığının bu tarz insanlar olduğuna dikkat ederseniz boktan bir duruma düşmekten kendinizi korumuş olursunuz.
  Asla affedilmemesi gereken eylem. Olur da mantık veya duygu çerçevesinde olsun, sevgiden olsun, saygıdan olsun, arada çocuk olsun, kadın olsun, erkek olsun hiç fark etmez. Asla affedilmemesi gereken eylem. affetmemekten kastım karşı tarafa bir şey yapmak değil, yanlış anlaşılmasın. Affetmemekten kastım ilişkiyi hiç tanışmamışçasına koparmak. Ki hoş, affettiğinizi sanırsınız ama bir yerlerde bir vazo kırılmıştır artık. Ben sadece kendinizi zorlamayın, ne kadar canınız yansa da işi eyleme döküp basın gidin diyorum. Ya da kalıp devam edin, acı bir tecrübe olarak kalacaktır gelecek süreç

  Yazımı güzel bir dilek ya da dua ile bitirmek isterim..
  Allah karşınıza iyi insanlar çıkarsın..

 • Hayır aldatılmadım o kız hayla iş iş iş diyor başka bişiy demiyor çalışmaktan başka bişiy bilmiyor

 • cuckol ruha sahip olmama rağmen aldatmaya ve aldatılmaya karşıyım çünkü bu karşındaki insanı enayi yerine koymaktır.

 • Yanlış giden bir şeyler vardır

 • Tragiktr makas atmak gibi. Yrafikten kurtulmak icin malas atarsin. Ama ilknisikta solladiklarinla yan yanasimdir. Yedigün ceza yanina kar kalir.

İlginizi çekebilecek diğer sorular