Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Kişilerin tercihleri beni bağlamaz, cerrahi maske olmadan çıkmam abi 😅

 • @recete iyi kontrol ettin mi? Yanlışlıkla tangasını takmış olmasın:) Hem araya kaçar acıtır da o:):):)

  • @fulla aylardır pandemi yaşıyoruz çok alışkınım ama bu gün leopar desenli maskeyle bir bayan görünce bildiğin raydan çıktım:)) Tanga olmadığına eminim :)) O kadarda cesur olabileceğini hayal dahi edemiyorum:)))

   • Bence sen raydan çıkmaya bahane aramışsın @recete . Biz bizeyiz şimdi hadi itiraf et:):):)

    • @fulla mesaj çok ama çok açıktı:)) Aklım almıyor bir bayan leopar desenli bir maskeyi niye takar?:))) Hadi diyelim ben bahane aradım doğru sabah uyandığımda dua ettim karşıma leopar desenli maske giymiş vşr iştahlı çıkart diye:))) Tamam da abi bu çok işveli yaw:)) Birileri benim sabahki duama cila çekmiş resmen:))

 • Maskenin karakteri olur mu bilmem ama kişilerin karakteristik estetik kaygılarını ticarete dökmeyi beceren insanlar hayatın her merhalesinde var olmuş ve kazanmışlardır. Bu sene Mart ayından itibaren hayatımıza giren deodorant anahtarlık tespih yüzük gibi daimi aksesuarımız olan maskede de insanlar para kazanmanın yollarını arıyorlar normalde 1 liranın da altında satılan maskeyi olabildiğince üst fiyattan satmaksa söz konusu takımlar yapmazlarken uyanık bir üretici takımların amblemlerini basmış 10 liradan satıyor. Bu Hanımefendi de estetik kaygı ve farklı görünmek arzusuyla böyle bir maskeyi tercih etmiş napalım 😊

 • Yav ister leopar desenli takar ister dantelli. Sen kendine mukayit olacaksın @recete , ne zaman vazgeçeceksiniz kendi iradenize sahip olamamanın bedelini kadınlara ödetmeye. Kadının o saatte orda ne işi vardı? Neden bu kadar kısa giymiş? kadı zaten aranıyormuş soruları ile eşdeğer bir soru bu @recete , ben dantelli takıyorum mesela size ne arkadaş? :)

 • Karaktersizlerin maskesi olur.

 • @recete , eşimle Hollanda'ya gitmiştik. Elinde kahve, etekle bisiklet süren bir bayan gördük O anda hafif bir rüzgar esti ve kadının eteğini kaldırdı. İç çamaşırı gözüktü. Eşim dedi ki ya kadındaki ne cesaret. Kısa etekle bisiklete binmiş. Dedim ki etrafına bir bak bakalım kadının eteğine iç çamasırına bizden başka bakan var mı? Bir baktı yok dedi. İşte dedim kadına cesareti veren bu. Kadın kimsenin bakmayacağından emin.

  Bilmem anlatabildim mi? Kadın leopar desenli değil, tanga taksa ben bakmadan geçer giderim doğrusu. Buna erkeklik diyenler de umrumda olmaz.

 • Maskenin karakteri olur mu bilemiyorum ama Zevkler ve renkler olayına giriyor Kimisi İlgi çekmek için değişik tarzda maskeler takar Kimisi kıyafetine uygun olsun diye takar..
  Mesela Haberlerde izledim Hindistan'da bir iş adamı altından maske yaptırmış 4 bin dolara ve koruyup koruyamayacak mı bilmiyorum diyor,, yani insanlarda çeşit çeşit maskelerde İsteyen istediği gibi takılıyor

İlginizi çekebilecek diğer sorular