Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
  • Manna, altın tozundan elde edilen bir maddedir, şişeye toz olarak konduğunda dışarı yayılabilir. Bu yüzden şişenin içine sıvı konarak saklanabilmektedir. Bu maddeyi günümüzde yüksek dereceli Masonların kullandığı söylenmektedir. Manna. Hz. Musa’nın devrinden beri var olan bir iksirdir. Hz. Musa altını toz hale getirip Manna yapmayı biliyordu. Mannayı yapmayı ileriki dönemlerde Tapınak Şövalyeleride öğrenmişler ve ritüellerinde kullanmışlardır. Daha sonra da bu iksir Mason teşkilatlarının üst düzey yönetim kısmına kadar uzanmıştır. Manna’dan çok az alındığında insanın beyninde olağanüstü bir değişiklik meydana gelnektedir. Mesela beynin %5’i kullanıyorsa; Manna dan sonra %60’ı kullanılır hale gelir. Algılar olağanüstü açılır, kişi birçok şeyi görmeye, hissetmeye, insanların duyamadığı şeyleri duymaya başlar. Üçüncü göz açılıyor da diyebiliriz bu duruma.
    Yüksek Dereceli Masonların Manna yı gizli bir iksir olarak kullandıkları söylenceler yoluyla yüzlerce yıldır kulaktan kulağa yayılmıştır.

  • İlk defa senden duydum @platoon

  • 33. Derece masonların sırrına vâkıf oldukları sır iksir ...

  • Dinlediğim videolarda söz ediliyordu. Aklımda kaldığı kadarıyla astral seyahate çıkmak, kanser gibi ölümcül hastalıkları iyileştirmek için masonlar, firavunlar ve krallar tarafından kullanılırmış. Bu kuvvet helvası manna uzun süre aranmış, sonra kayıp kıta "Mu" da bir kabın içinde toz halinde bulunmuş. Altın , platin v.b.birçok element ve elektriğin işlenmesiyle elde ediliyormuş.

İlginizi çekebilecek diğer sorular