Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Rio, Berlin diye şehir ismiyle anılan soyguncu çetesi var. Başlarında da profesör diye bir adam. Süper dizidir.

  • 2019 da 3. sezon gösterilecekmiş. fragmanları dönmeye başladı daha şimdiden. Muy Bien :)

  • Adını çok duydum ama dizi izleme alışkanlığım olmadığından hiç izlemedim. Bu kadar gündeme geldiğine göre sanırım güzel bir dizidir. En son merakla izlediğim dizi tek kanallı dönemde Hayat Ağacı idi. :)

  • Sevgili aleyna seyredebileceğin en iyi kurguya sahip sürükleyici dizi diyebilirim büyük kayıp seyret.

  • La Casa de Papel’i heyecanla izlemiş ve dört gözle takip etmiş birisiyim. Oldukça güzel, etkileyici, kendine has bir hikayesi var. Kurgusu ve senaryosuyla, özellikle de oyuncularıyla bence son yıllara damga vurmuş en iyi dizilerden birisidir. İzleyenler izlemeyenlere izlettirsin. Bence geç kaldığınız için pişman olacaksınız :)

  • Dizinin tüm sezonlarını yayınlandığı dönemde bitirmiş biri olarak söylemeliyim ki balon bir dizi. Reklamını çok iyi yaptılar müzikleri iyi senaryo iyi ama oyuncular bence çiğ kaldı. Berlin iyiydi o da erken gitti diziden. Bunun dışında ilk sezondan sonra diziden hoşlanmadım. Boş vakit için ideal olabilir fakat ah o diziyi izlemeden yapamam denecek bir dizi değil.

  • ‘İspanyollar çözmüş bu işi’ dedirtecek bir yapım. Senaryosu mükemmel, oyuncular başarılı. Özellikle ilk iki sezon mükemmeldi. 3’ün sonunda kurtardılar ama 4 için aynı şeyi diyemeyeceğim. Gerçekten çok kötüydü 4. Sezon *Spoiler* Beni tek heyecanlandıran sahne Nairobi’nin ölümüydü. Ama 5. Sezon final sezonu olacağı için umutluyum. Çünkü senaristler isterlerse nasıl bir efsane yaratacaklarını bize ilk iki sezonda gösterdiler. 5. Sezon da öyle bir sezon olacak bence. Her neyse, bence herkesin ilk, yetmezse ikinci şansı vermesi gerek. Ben de bir kere bırakıp ikinci sefer başladığımda sevmiştim.

İlginizi çekebilecek diğer sorular