Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
 • şu geçici hayatta sağlık dışında önemli başka bir şey olduğunu asla düşünmüyorum aşk çok güzel bir şey fakat bir insan sizin kalbinizi kırdığında yıkılmak yerine daha da güçlenip ayaklarınızın üstünde durmanız gerek. hayat gelip geçici kalbinizi bir erkek kırabilir aileniz kırabilir müdürünüz veya dostunuz da kırabilir fakat bunların geçici olduğunu bilip yola öyle devam ettiğinizde kalbinizin hemen onarıldığını ve hayattan zevk aldığınızı göreceksiniz.

En İyi Erkek Görüşü
 • Kırık kalp tedavi olamaz. Kırıldığıyla kalır ve kolay kolay da artık kimseye güvenmez.Kapılarını kapar..
  Yakın dostlar iyi gelir, üzerinde konuşmak ve konunun ağırlığını hafifletmek.Seyahat iyi gelir, alıp başını gitmek ve bir süre oradan oraya gezmek.
  Ve kalbini kıranı tamamen hayatından çıkarmak iyi gelir.Bir anda keskin bir bıçakla kesip atmak.Dönüp de bir daha arkana bakmamak..İyi hissettirir bunlar, pansuman gibi ama tedavi etmez..

 • Başka bir sevgi kırık kalbi onarabilecek en iyi yöntemlerden biridir bence.

 • Kırık kalpte asla doldurulmayacak bir boşluk, durmadan artan bir burukluk oluşturur yürekte. Tanık olunan her şeyin en olmadık hüznü karşısında bir kaya gibi çarpan acının şiddeti daima büyük olur. Kırılmış bir kalbin ardından bütün hüzünlü duygular daha yoğun yaşanacaktır, kalbin aldığı darbe olanca etkisiyle ömür boyu hissettirecektir kendini, kaçış yoktur. Tamiri konusunda, o hissin ardından kolay olunur mu bilemem fakat kırık kalp, her zaman onu kıranın şifasını bekler. Tek gerçek de bu maalesef. Kırıklığın tek şifacısı, yaralayan oluyor. Bu daha zor ve ağır, ezici... İnsan sevmediği birine kırılmaz zaten.

 • Kırık bir kalbi en iyi ne tedavi eder tam olarak cevap veremem, çünkü kelin ilacı olsa kendi başına sürer. Fakat bir nebze iyi hissettiren önerilerde bulunabilirim. Örneğin insanın kendine vakit ayırması, kendine değer vermesi ve kendi önemini keşfetmesi, sevdiği dostlarıyla beraber olması, keyifli hobiler ve uğraşlar edinmesi bu süreçte oldukça yardımcı olacaktır.

 • Başka bir kalp tedavi eder

 • Kendine bakmak, değişmek ve hatta değiştirmek. Eski hayatına bir kapanış olarak görecektir vücut bunu. Böylece yeni bembeyaz bir sayfa açarsın hayatına. Hayatına yeni biri almak mantıklı gözükse de ben önermem çünkü şu anki ruh halin maalesef buna hiç uygun değil.
  Kendine bak önüne bak. Zamanla bu acının yerini özgüven alsın.

 • Kırılmış bir kalbin tedavi edilebileceğine inanmıyorum. Belki iyileşmiş gibi görünebilir ama asla o kırığın hissettirdikleri unutulamaz.

İlginizi çekebilecek diğer sorular