Kiliseden istifa eden kadın, internette çıplak fotoğraflarını satmaya başladı.Siz de böyle radikal bir değişim yapabilir miydiniz?

Kiliseden istifa eden kadın, internette çıplak fotoğraflarını satmaya başladı.Siz de böyle radikal bir değişim yapabilir miydiniz?

Kilisede papaz yardımcısı olarak görev yapan 36 yaşındaki kadın, işinden istifa ederek internet üzerinden çıplak fotoğraflarını satmaya başladı. ABD'nin Kaliforniya eyaletinde, muhafazakar ailesi tarafından papaz olması için yetiştirilen ve bir kilisede papaz yardımcılığına kadar yükselen 36 yaşındaki Nikole Mitchell, kilisedeki görevlerinden istifa etti daha sonra kocasından da boşandı.İnternet üzerinden açık fotoğraflar satarak hayatını kazanmaya başlayan Nikole, daha önce hiç bu kadar mutlu olmadığını söyledi.

 Sizce bu kadar büyük bir değişim yapılabilir mi?

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Elbette yapılabilir, hayatta sınır ve uçların olmaması gerektiği kanısındayım. Kadını ne kadar yorup hırpaladılarsa, belki bu şekilde daha mutlu hissediyordur. Benim yegâne düşüncem şu ki, herkesin her şeyi yapmaya sebebi vardır. Yeter ki, o sebep oluşsun. Bugün biz bunu yapmadıysak, bu bizim iyi ya da düzgün biri olduğumuzu göstermez. Henüz sebebimiz olmamıştır, öyle gerekmemiştir. Öyle gerektiğinde yaptığımız seçimler kim olduğumuzu gösteriyor. Yani burdan, bu kadın bunu yapmış ahlaklı, ahlaksız diyip yargı dağıtmak; bizim bu ahlâk kavramında hangi tarafa eğilimli ya da ait olduğumuzu maalesef göstermiyor. Toplumdaki ahlak bekçileri beyinsizlerin unuttuğu nokta da bu.
    Fotoğraftaki kadın, o kadınsa ne güzel kadınmış. İyi yapmış hahahah. Kendi kararı, kendi hayatı! Bu cesaretinden dolayı asıl ben tebrik ederim, kapalı bir hayattan, etrafı umursamadan bu cesareti gösterebildiği için.

  • Zaten o istifa esigini astiktan sonra gerisinde zorlanmamistir. Zor olan ilknadim daima

  • Nasıl bir baskının içinde yaşadıysa büyük bir patlama yaşamış belli ki.🤣🤣 Helal olsun ama yürü be kim tutar seni.

  • ablada fenaymış valla mutluysa ne ala

İlginizi çekebilecek diğer sorular