Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
 • Bir günüm asla diğerini tutmuyor. Bazı günler hiç susmadan konuşmak istiyorum bazı günler selam veresim gelmiyor ama bu konu beni rahatsız etmezdi ya. Partnerlerimin de bana karşı böyle olmasını isterdim. Sürekli sürekli konuşulmaz ki.
  Bütün bunlar bir yana bazı şeyleri çok takıyorum. Bunun önüne geçersem bence baya sevimli bir sevgili olurum. Takıntılık kıskançlık filan değil. Gün içinde olan bir şeyi asla unutmuyorum takıldı mı takılıyor, bırakmıyorum.

 • Ben daha önce de bir soruda çok fedakarlık yaptığımı söylemiştim. Ben benim kadar fedakar biriyle olamam. Olmamalıyım. En büyük sorun bu olurda. Ayrılırdım en sonunda.

 • Sakinligim deli ederdi. Hele disardan kaydisiz umursamaz gorunmem aslinda herseyi kendi icimde planlamam deli ederdi

 • İnsanın kendini bilmesi ne kadar güzel bişey ben bilemedim mesela 😄

 • İnsan kendinin aynısına tahammül edemez ki. Her şey soruna dönüşür bir süre sonra. İyi ya da kötü her durumda karşı taraf yine benim gibi düşünecek ve davranacak ay. Çok sıkıcı olurdu. Ben beni tamamlayacak birini isterim. Umarım da öyle olur.

 • Rahatıma düşkün olmam beni deli ederdi muhtemelen.

 • Hastalıklı , mızmız, rüzgardan nem kapan halime şimdi de sinir oluyorum, o zaman hiç dayanamaz terk ederdim. Ayrıca bu kadar merhametli, her canlıya yardım etmeye çalışan, kendi yemeyen, sürekli başkalarını doyurmaya çalışan ve herkesi kendi gibi sanan, üçkağıtçıların dediklerine inanan huylarımdan vazgeçirmeye çalışırdım.kendimi. Biraz gözümü açardım. Yeter artık bu kadar saflık derdim.

 • Şu sitede ilgimi çeken, güzel sorulardan biriydi gerçekten.
  Ben kendimle sevgili olsam, öfkemden, ani kararlarımdan tiksinirdim. Hatta kendime tahammül edemezdim. Öfkeli, kimseye güvenmeyen manyak biriyim. Ama kendi içimi bildiğim için, bilecek olsam yine en çok kendimi severdim. Çünkü içimi bilmiş olurdum, şefkatimi, merhametimi, yaralarımı... Zorlanırdım ama kendi içime dokunmaya, ona ulaşmaya çalışırdım.
  Canım kendim... Ne çektim be! :(
  Keşke kendimizden birer tane daha olsak, kendi kendimize yetip yaşayıp gidebilsek. Kendi kendimizin dostu olsak. Ama sanırım o zaman da, kendi kendimizin düşmanı olurduk. Ne üzücü bir şey ya :(
  Ruh eşini, doğru insanı arayacağız derken heba olduk, mahvolduk :(

İlginizi çekebilecek diğer sorular