Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Cinselligi silah gibi gormesi ve karsi cims oldugunun farkinda olmammasi

 • Kusur ve eksiklerin hiç unutulmaması ve sık sık her platformda gündeme getirilmesi!👍
  Güreş halter yada boks gibi spor dalları ile upralmalarına sinir oluyorum!👍
  Erkeklerin yolunacak kaz gibi yada cüzdan gibi görülüp öyle hareket edilmesi!👍

 • Erkekler her boku, kendi üzerlerine alınıyorlar. Kadınlar, onlar olmadan yapamaz sanıyorlar. Oysa tam aksine... Bunun farkında değiller. Cinsiyetçi tavırları, kalıpları... Hoşlanmıyorum.

 • Saygısızlık, homofobik ya da cinsiyetçi yorumlar, gelecek ile alakalı herhangi bir planları olmaması, hayatlarını ailelerine güvenerek geçirmeleri, yatakta sadece kendilerini düşünmeleri, ilişki kuramamak ile övünmeleri -arkadaşlar arasında buna ıssız adam sendromu diyoruz- , kendilerini kazanova gibi tanıtmaları...
  Yalnız ben yine dolmuşum ama bu kadar başarısız flörtten sonra insan bir şeyler öğreniyor tabii. Bu söylediklerim tek başına olunca göz ardı edilebilir şeyler aslında ama bir arada olduklarını korkutuyor.

 • Yetersiz hissettirmesi sanırım.

 • En önemlisi kadın erkek fark etmez saygı herşey sonradan gelir.Erkeklerin kabalığı, kadınlara karşı öküz vari davranış biçimleri beni oldukça sinirlendiriyor.Görünüşte kibar hareketleri hoşlanmadıkları en ufak durumda bozulup gerçek yüzleri ortaya çıkıyor.Aklıma bir de sürekli paraları olduğunu ima ederek karşındakini etkilemeye, sonrasında maddiyatla ve giderek küstahlaşan hareketlerle ezmeye çalışan adamlar.Bütün kadınlardan uzak olsunlar

 • Dinlememeleri, duygularını açıkça beyan etmek yerine mesaj vermeye çalışmaları, anlamayınca da sinirlenmeleri. Biz erkeklerin odun olduğunu ve mesajdan anlamadığımızı bilmemeleri:)

İlginizi çekebilecek diğer sorular