Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
  • Bakislarinda ko kendine guven ve masumiyet

  • Birini ilk görüşte içimde bir sıkıntı olursa mutlaka o kişide bir sorun çıkar, tedbirli olur ve uzak durmaya, olmuyorsa mesafeyi korumaya çalışırım.

  • Karşı cinste ya da tüm arkadaşlıklarımda ilk dikkat ettiğim şey, karşımdaki kişinin filtreli olup olmadığıdır. Yüzeceğim suyun derinliğini bilmek isterim hepimiz gibi. Rengini belli etmeyen ,filtreleri olan ,kendisi gibi davranmayıp manipülasyon yapan kişi kim olursa olsun orada durmam. Dünyanın daha iyi bir yer olabilmesi için hepimizin samimiyetine ihtiyacı var.

  • Karşı cinste hatta karşılaştığım her insanda ilk dikkatimi çeken şey duruşudur. Farkında olmasak da duruşumuz aslında bizi yansıtır. Özgüvenli ya da içine kapanık hatta konuşkan veya suskun biri olup olmadığını bile insanların duruşlarından anlayabiliriz. Hatta bir ortamda insanların sıkılıp sıkılmadıklarını bile duruşları ele verir. Bu sebeple tanıştığım her insanın duruşuna dikkat ederim.

  • Artık öyle bir hale geldik ki karşı cins için temiz olsun güzel koksun kendine baksın diyoruz. Beyler lütfen lütfen duş alın, güzel kokun.
    Uyarımı da verdikten sonra elbette dişleri elleri ve kokusu dikkatimi çeker.

İlginizi çekebilecek diğer sorular