Karşı cinsi aşık rolü yapıp kullananlara ne dersiniz?

Bazı kadınlar veya erkekler aşık olmadıkları halde karşı cinse rol yaparak kendilerine çıkar temin etmeye veya bazı işlerini gördürmeye çalışırlar. İşleri bittiğinde de arkalarına bakmadan giderler. Ben şahsen buna çok tanık oluyorum. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Elinize bir fırsat geçse siz nasıl davranırdınız? 

1 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
  • Dünya çıkar ilişkisi üzerine yürüyor anladık da bu işi neredeyse ticarete dökenler biraz abartmıyorlar mı?Eskiden erkekler sadece kadınlarla birlikte olmak için bunu yaparlardı ama maalasef hem cinslerim bu işi ileri götürmüş durumdalar.Adama aşık gibi görünen ve erkeğin maddi imkanlarından yararlanan kadın sayısı ekonomini kötü gidişatıyla paralel gibi.Diyebilirsiniz ki adam da kendini kullandırmasın öyle de ödüllük performans karşısında sanırım gözleri kapanıyor.

    • Bunu resmen ticaret haline getiren kadınlar tanıyorum. Bir tanesi şöyle demiştı de şaşakalmıştım: " Yurt dışından zengin bir talibim var. Bir yıl evli kalsam yükümü tutar, ondan sonra ayrılıp dönerim."
      Tabii türlü planlarla kadınları da kuruşuna kadar soyup soğana çeviren, kredi çektiren, malını mülkünü sattırıp bir dilim ekmeğe muhtaç hale getiren erkekler de var.

En İyi Erkek Görüşü
  • Ben kabahati o yalanlara inananlara buluyorum doğrusu. Bir insanın samimi dürüst olup olmadığını anlayamıyorsa Ya çok saftır yada o yalana kendisi de inanmak istiyordur. Hani nasıl derler duygular karşılıklıdır. Onca olumsuz örneklere rağmen hâlâ aldanıyorsa bi insan diğerine ( cinsiyet farketmez) harbiden ayıp ediyor. İlişkide dürüstlük önemlidir, Ah almamak vebal almamak, kimsenin duygularıyla oynamamak kimseye ümit vermemek önemlidir...

İlginizi çekebilecek diğer sorular