Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Kadinin kiskanckigindan daha tehlikeli bir silah daha imal edilmedi

 • diş tırnak top tüfek kelimeler mermi gibi geçer bedenin den yetmez tabi arada rutine binen hatırlatma tekrarları
  .

 • Kadın kıskanınca her şeyi yapabilir.Bir arkadaşım kocasının peşine özel dedektif takmıştı.Aldattığından şüpheleniyordu, kocasının yediği bütün haltları tüm detaylarına kadar öğrenmişti.

 • Kendimi bildim bileli kıskanç bir insan oldum. Aşırı anlayışlı olduğum halde, kıskançlığımı hiçbir ilişkimde yüzde yüz engelleyemedim. Kıskançlığım değişmese de yansıtma şeklim karşımdaki insana göre değişti.
  Kimi zaman doğrudan doğruya kavgaya götürecek şekilde sorguladım. Kimi zaman kısıtladım. En anlayışlı olduğum an ise şakaya vurdum.
  Ilgiyi kıskandım en çok. Sevdiğim insanla bir başkasının ilgilenmesini, onun başkasıyla ilgilenmesini.
  Ancak geriye dönüp baktığımda kıskançlık yaptığım için biten tüm ilişkilerime iyi ki bitmiş diyorum. Çünkü karşımdaki insanlar da bir o kadar tahammülsüz, sabırsız, anlayışsız insanlarmış. Çünkü ben ne kadar kıskanç olsam da bir yandan sorun çözme yanlısı da oldum. Bu benim yapımdı, bunu değiştiremiyordum. Ama diğer yandan iletişime de kapatmıyordum kendimi.
  Çünkü gerçek sevgi, sizi siz olduğunuz için kabul eden bir insanla mümkün.

 • Romayı bile yakabilir bence.

 • “İntikam soğuk yenen bir yemektir” lafının hakkını veriyorum desem yeterli olur herhalde. 🤣🤣

 • kadın kıskanırsa ortalığı yıkar ve kocasından intikam almak için kocasının en yakını ile ilişkiye girer.

 • Kadın da olsan erkek de kıskançlık konusunda herkesin gözü dönüyor yahu! İnsanlar resmen sınırları zorluyor.
  Sonuç olarak iki taraf da yaralanıyor ama ya. Beni en çok da bu kısmı üzüyor.

 • Kadınlar duygularını saklamakta aslında çok iyidirler ve erkeklerin kadınların neden böyle davrandıkları konusunda fikirleri yok. Bir kadın kıskançlık krizindeyse çok basit sorularınıza inanılmaz cevaplar alabilirsiniz. Gereksiz yalanlarla kıskandıklarını saklamaya çalışabilirler.
  Başka bir kadınla flört ettiğinizde yanınızdaki kadının davranışlarının nasıl değiştiğine inanamazsınız. Kadınların ruh hali erkeklere göre genellikle daha hızlı değişir ama özellikleri kıskançlık krizine girmişlerse durum daha garipleşir.
  Kendilerinin stalklamasındansa arkadaşlarının stalklaması daha güvenlidir çünkü Instagram hikayelerini açtığını görmenizi istemezler. Bu nedenle nerelere gidiyorsunuz kimlerle takılıyorsunuz görmek için arkadaşlarından rica ederler.
  Eğer sizin onu fark etmediğinizi düşünüyorsa dikkatinizi çekmek için başka yolları denemeye başlarlar. Bu yolla sizi dener, acaba önemsiyor musunuz, onun başkalarıyla flört ettiğini gördükten sonra mesaj atıyor musunuz bunu görmeye çalışırlar.
  Bazen paronayak davranışlar sergiler ve erkek arkadaşlarının sosyal medya hesaplarının incik cıncığına kadar araştırırlar. Ancak yanlışlıkla aylar öncesinden kalan bir fotoğrafı beğenmemek için sahte bir hesap açar işlerini onunla görürler.
  Sizin yanınızda durup dururken başka erkeklerden bahsetmeye başlıyorlarsa kıskandığına şüpheniz olmasın. Kadınlar kıskandıklarında, erkeklerin de kıskanması için özel çaba gösteririler.

 • Kadın kıskanınca cinsiyet değiştirir :)))

 • Ölüm kurtuluş olur

 • @asilya her türlü doğal afet yaşanır sonunda kıyamet kopar 😝😝

İlginizi çekebilecek diğer sorular