Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Çoookk aldatıldım hepsini de yakaladım ya gözümle gördüm ya da mesaj yakaladım affetmedim.Bir kere aldattım yakalanmadım 😜

 • @qui o nasıl coook öyle yaaa. Memleketi sıradan mı geçirdin naptın da çokkkk aldatıldın? Şaşırdım doğrusu.

 • 20 bayan ile olmuşumdur. Yakalanmadım. Umarım yakalanmam.

 • Tecrübesiz olanlar yakalanır...

 • Bunu da tecrübeye bagladin ya @plaaton 🤣🤣🤣 Sen ilk yaptığında tecrübeli miydin de yakalanmadin. Ben size su kadarini söyleyeyim beyler, bi kadin sizi yakalamiyorsa ya salaga yatıyordur ya da sizin aldatmanizi onemsemiyordur. Bi kadın isterse sizi sak diye yakalar. Kendinizi fasulye gibi nimetten saymayın. Sizin yakalanmaniz bile kadina bagli.

 • Haaa, onemsememesi mi kötü, salaga yatmasi mi siz karar verin. Her iki durumda da sizi sevmiyor demektir. Ya da daha kötüsünü soylemek istemiyorum!!!!! Anladınız siz onu. Bunu da unutmayın!!!!

  Zabanan kulağınıza kar suyu kacirem bari🤣🤣🤣🤣

 • Gerekli sayı ve rakamları muhasebecim basın açıklaması ile size iletecektir, Şu güne kadar da yakalanma durumu olmadı çok şükür :)

 • Böyle erkekleri görünce çok hoşuma gidiyor doğrusu. yakalanmadık diyorlar ya. Yakalanmazsınız tabii çünkü sizi yakalamak istemiyoruz. İşimize geliyor. Benim eşim yılda bir Tayland'a gider. Oraya gidince de yok telefon problemi yok çekim derken iletişime keser. Ben de salağım ya, yiyorum tabii ama o gidince ben de başka şehirdeki sevgilimi çağırıp 10 gün sefa yapıyorum. Hatta bu yıl 2 sefere çıkardı. Maddi olarak zorlanmazsa daha da çıkaracak gibi. Giderken üzülüyormuş gibi yapsam da aslında içimden dans edip oynuyoru. Salak kocam ava giderken avlanıyor farkında bile değil. Unutmayın bu dünyada ne yaşatıyorsanız yaşamadan ölmezsiniz.

 • Hep serbest iliskiler yasadim . Dolayisiyla aldattim sayilmaz. Ama cok kisinin aldatilmasina vesile olmusumdur :s

 • 8yıllık sorunsuz bir ilişkim vardı, erkek arkdsm calıskan, becerıklı, yakısıklı. Fakat bir gün bir çocukla tanıstım, beni ilk görüşte beğenmişti zaten ilk başlarda hep önünü kestim sonra monoton olan ilşkime baktım bir de buna heyecanlanıyorum gerçekten. Sonra aşık oldum ve yılların emektarı her işimi yapan adamı bir anda terkedemedim tabi hiç cesur olup da söyleyemedim de hep ondan kaçtım mesafeler koydum ötekinin benle sadece tskıldgnı düşünüyordum ilk başlarda öyleymş sonra bana aşık oldu evlenme teklifi bile etti, ben yıllardır birlıkte oldugun kişiyi kendimden uzaklaştrdım ama gene de telefonlasıp görüştüm cunku biz aile dost gibiydik. Çok üzgünüm diğeri şark görevıne gitti berbat biyerde, beni sıkılştırdı ve hala görüştüğmüzü söyletti, eski aşkıma sevgi ask değil de inanılmaz bir bag ve sahiplenmelık hissettıgımden bir türlü cesur davranamadım onu aramadıgım zamanlar cok oldu benı gene de bekledi simdi ise diğeri uzakta olan ikimizde agladık bana kötü seyler demedi ama cok kıroldgnı onu mahvettiğimi söyledi, 2 gün önce evlenme teklif etmşti ben layık olamadım çok üzgünüm yemekten kesildim, şans ver düzelteceğim hep senle olacagım dememe ragmen, bilmiyorum arama beni dedi msjlarıma bakıyor arada cvplıyor fakat olay cok taze. Bunca sene asla böylr bşy yapmamıstım yapacak biri de değilim. İnsan kınamasın hiç ben de kınardım.

  • Kimseyi kinamamali @aysel208 , insanın başına gelmeden bilemez. Dışardan atıp tutmak kolay ama yaşayınca da insan çıkmaza giriyor. Ama ben olsam 8 yıllık ilişkiyi secerdim. Şimdi heyecan olması yeni olmasından kaynaklanıyor. 8 yıl sonra onunla da monoton olacak çünkü. Maalesef ilişkilerin ilk heyecani zamanla ölüyor. Ve geriye monotonluk kalıyor. İşte o anda o ilgi şefkat, alınan verilen değer kalıyor geriye. 8 yıllık bir ilişkide heyecan bekleme.

  • @aysel208 benzer duyguları defalarca yaşadım. Kolay olmuyor öyle sıyrılıp çıkmak ama yine de kötü düşünme. Sadece iki insana karşı da ciddi vicdan yapiyorsun ve bu seni mutlu etmediği gibi derin düşüncelere sokuyor. Umarım en kısa sürede kararını verir, pişmanlık da yaşamazsın. Bazen isyan ediyorsun neden ikisini de secemiyorum diye. Hayatta en kötü durum arada kalmaktır.

   • Kabul eder mi bilmiyorum bana art niyetlisin dedi üzüntüden ağladı ben de ağladım, defalarca unutayım eskisiyle devam edeyim diye ataklara giriştim o yüzden zaten hatalar silsilesi oluştu.

    • Kabul edeceğini sanmam. Hiçbir erkek cuckold ruhlu olmadığı müddetçe bunu kabul etmez. Umarım bu tarz bir eğilimi vardır o zaman ne diyeyim. Hakkında hayırlısı.

İlginizi çekebilecek diğer sorular