Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
En İyi Erkek Görüşü
  • Hayir gelmez iyi insan olabilir cok da iyi insan olabilir ama ikili iliskiler cok daha farklidir oyuzden iyi insan iyi bir es iyi bir sevgili demek asla degildir

  • Kişinin çok iyi olması değil BENCİL olmaması kıstastır. Herkes kendi türküsünü söyler yüzünde bir maske ile mesele maskenin altında olan ne maske düşünce ne çıkacak. İlişkiye başlayana, evlilik masasında imza atana kadar nice kuzu olanların köprüyü geçtikten sonra nasıl sinsi bir tilkiye, iflah olmaz bir çakala, hissiz bir sırtlana dönüşümlerine şahit olduğumuzdan kendine iyi olması sevdiğim dediğine de iyi olacağı anlamına gelmez.

  • Sevgililik iki kisinin uyumuyla.lakali iki iyi her zaman uyum saglamayabiliyor

  • İyi huylu ve ahlaklı olmak yaradandan korkmak demektir. Can yakmamaya, insan kırmamaya ve hak yememeye gayret etmek demektir. Haliyle karşısındaki insanı da hakkıyla sevip onu mutlu etmek demektir. Tabi sevgi ve saygı karşılıklı yaşanmalıdır. Sen ahlaklı ve iyi huylu olsan karşındaki de sana karşı hep iğneleyici konuşsa zamanla ondan nefret etme derecesine dahi gelebilirsin.

  • Kesinlikle Gelmez çünkü iyi Huy güzel ahlak ve iyi bir sevgili çok farklı faktörler çok iyi huylu güzel ahlaklı olabilir ama iyi bir sevgili olmayabilir

  • Ben kendi fikrimce iyi biri olabilirim, ama artık iyilik ve kötülük göreceli olmuş durumda örneğin yolda herkesi ısıran bir köpeğe bu durumu bilmeyen bir kişinin ekmek veya yemek vermesi o köpeğin kötü bir kopek olduğunu bilenler tarafından görülürse yemek veren kişi ye kötü gözle bakarlar o kötü bir kişi olur, bu durumun tam terside olabilir. O nedenle kişiden kişiye değişir. Mesela dünyanın en güzel kadınlarının yanında yanlarına hiç yakışmayan erkekler vardır 😀😀😀 bu durumun terside olabilir, hatta o malûm film ve ifşa videolarında bir kadına/erkeğe bak bunlar nasıl olurda bir araya gelir yada dünya güzeli bir kadın nasil nu işi yapar diye düşünmüyor değiliz o nedenle iyilik ve kötülük göreceli bir kavram... ama genellikle iyi olanlar hep kaybedenler olduğu kesin.

  • Asla ilgili olmalı, sana kadınsan kadınlığını erkeksen erkekliğini hissettirmeli, sürprizler yapmalı maddi manevi kaçınmamalo hiçbşyden yoksa annen baban da iyi insanlar otur onlarla.

İlginizi çekebilecek diğer sorular