İphone 12 dün gece tanıtıldı.Türkiye satış fiyatı 15 bin TL civarı olması bekleniyor.Bu ekonomik koşullarda hemen alır mıydınız ?

İphone 12 dün gece tanıtıldı.Türkiye satış fiyatı 15 bin TL civarı olması bekleniyor.Bu ekonomik koşullarda hemen alır mıydınız ?

Uzun zamandır beklenen iPhone 12 tanıtıldı , gecelerdir uyuyamıyordum, dün gece nasıl rahat uyumuşum,sabah kalktım dünyadaki tüm sorunlar çözülmüş.Karar vermedim; mağazaya gidip ilk alan ben mi olmalıyım, internetten sipariş mi vermeliyim.Salgın olmasa dükkan önünde yatardım ya artık internetten siparişimi vereyim bari, zaten sudan ucuz.

Hemen alanlara saygım var ama siz 15 bin TL verip alır mıydınız?

 

 

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
 • Bu ekonomik koşullarda, insanlar yiyecek ekmek bulamıyorken, Türkiye' de ön sipariş stoklarının dolması beni ürpertiyor. Ya evren, Tanrı bizimle dalga geçiyor; ya da biz çok aptalız, aptallıktan ağzımız açlık kokuyor. Başka türlü anlam veremiyorum. Ha, param olsa almaz mıydım? Alırdım. Sorun zaten paramızın olmaması ve insanların biz parayı bulamıyorken, bu parayı nerden bulmaları?... Meçhul.

 • 15 bin tl verip alacağım herhangi bir şeyi cebimde taşımamın mümkünü yok! Sinirlerim bozulur en ufak bir şey olsa telefona. Çalınsa, düşse falan hele gitti 15 bin.

 • Parasini gectim ben iphone nedense uzagim. Ios u sevemedim bir turlu

 • 15 bin tlm olsa yapacağım o kadar şey var ki gidip de telefon hayatta almam. Bunlar sıradan insanlar için lüks şeyler. Zenginler koşup ön siparişlerini vermiştir zaten.

 • Ekonomik sıkıntı var da bize var galiba sadece. Ön siparişlerde tükenmiş telefon. Bence bayağı gereksiz. ‘Çok param olsa alırım’ diyenlerdendim ben de ama yaşın her bir gün ilerledikçe diğer konularda olduğu gibi bunda da anlamlandırıyorsun bazı şeyler. Her yıl bir önceki telefonu alıyorlar, biraz makyaj yapıyorlar ve hoop öncekinin iki katı fiyat. Gereksiz. Ama bu fiyatların sebeplerinden biri de bizim kendimize iPhone alırken 10 tane kadar da devlete almamız 😏

 • Sevmiyorum o markayı. Samsung daha iyi.

  • Ya bakınca zaten Samsung gibi telefonların özellikleri, İphone modellerinden çok ilerde. Anlayanlar biliyor bunu ama işte markalaşmayı severiz. Yarım elmayı, 15 bin liraya alıyoruz. Ki bu telefonlar yurt dışında bin liraya yani dolara satılan telefonlar. Ordaki insanlar da, zevkine alırsa alıyor, yoksa ne gerek diyor. Giren-çıkan bize oluyor işte...

   • Bir de benim gördüklerim küçücük. Belki büyükleri de vardır ama ilgilenmediğim için hiç bakmam da. Oğlumun elinde gördüm, gözleri kör olacak, minicik, onun yazılarını da ben okuyamam.

 • İphone serisine en son X 'e kadar devam ettim ama imkanım da olmasına rağmen orda bir dur dedim. Fiyat/Yarar eşiği bana göre 8.000'den sonra bozuldu. O yüzden de artık iphone kullanmıyorum. Huawei bana göre çok güzel bir marka ama maalesef bunu gördükleri için google play store ile önüne taş koydular. O yüzden şimdiki telefonumu Huawei almadım. Ama ilerde muhakkak tekrar Huaewi alırım.

İlginizi çekebilecek diğer sorular