Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Erkek Görüşü
 • Cunku hiri heo ceptedir onu oyke gorur o mal kafa sonra gider aldatir bilirki donup dolasip yanina gelecektir.ama bilmezki yanina geldigi haketmemektedir aldatiyirsan ayrilmayi bikeceksin hepsi bu ayrilmayi bilmeyenlerle bir hayat kuruyoruz sonra mi iste boyle gereksiz seyker

 • Daha heyecanlı olur belki kaçak iş yapıyor çünkü yasaklar güzeldir

 • Ayrılmak için bir sebeb olmalı minareyi çalmadan önce kılıf hazırlamak...

 • İnsanlar her zaman kendini garantiye almak isterler ,biriyle gönül eğlendirip geri döndüğünde onu bekleyen birisi olsun ister.O hep seni sevsin ,beklesin sen istediğin her şeyi yap günün sonunda yalnız kalmayacaksın bunu bilmek insanı rahatlatır Hiçbir insan aldatıp ayrılıp düzenini bozup tek başına kalmayı göze alamaz.

 • Aldatmak kesinlikle ve kesinlikle meşrulaştırılabilecek bir eylem değildir. Adı üstünde "aldatmak" Aldatmak fiilinin hiç bir meşru temeli olamaz.
  Sevdiği halde aldatmak! ne demek oluyor onu da bilmiyorum ya neyse.
  Sevgilinizin, eşinizin ruhsuzluğu aldatmayı meşrulaştırmaz. Aldatmayı "hiçbir şey" meşrulaştıramaz. Sevgiliniz yada eşiniz sizin için aynısını yaparsa? Yani bir gün çıkıp:
  Beni tatmin etmiyordun, ben de seni aldattım derse hak verebilecek misiniz mesela?
  Bakın evlilik ya da birliktelik sadece "cinsellik" üzerine kurulu değildir.
  Sadakat üzerine kuruludur. Aidiyet üzerine kuruludur.
  Sevgilim beni çok sevecek ancak gidip başkasıyla tatmin olacak!
  Sevgilim beni sevdiğini fısıldayacak ama gidip başkasının olacak

  Bunu sıradanlaştıran salaklar, yarın aldatıldıkları zaman ne yapacaklar çok merak ediyorum. Ben alfayım dünya s*kimde değil diye mi gezecekler?
  Normalleşen her şey toplum tarafından kabul görülür.
  Bu aşağılık hareketi yapan insanları lütfen savunmayın.
  Yani bunu normalleştirmeyin.

 • Bebişim bebişim güzel beynini bunlarla yorma sen 😆

 • Ahlak kavramı oturmamış ve saygı sevgi nedir hiç anlamamış oldukları için

 • Yanlış olan çoğu zaman daha kolay olan oluyor. Aldatmak kolay, zor olan eşinden sevgilinden ayrılmak, buna cesaret etmek. Tüm düzeninin çevrenin kısmen bozulmasını göze alabilir misin? Bu her zaman zordur. Özellikle eşin ya da sevgilin iyi biriyse.

 • Yarattıkları ve günlerini harcadıkları ilişkinin sırf biraz susamışlık yüzünden bitmesini istemiyorlar bence. Aynı zamanda aldatmanın kendi içinde zevkli bir tarafı var insanlar biraz da ona tutunuyor. Bir şey yasaklanınca ona olan isteğimizin artması maalesef kaçınılmaz. Sonuçta hepimiz yasaklı meyve yüzünden burada değil miyiz?
  Bazen de insanlar ilişkiyi bitiren taraf olmak istemiyor o yüzden halının altına süpürüyorlar olanları. Çünkü bir ilişkiyi bitirmek demek sonrasında yaşanacak problemleri göğüsleneceğinizden emin olmaktır.

 • Evli olanlar çocuk falan var diye aile ve el Elalem ne der diye ayrı olmaktansa aldatmayı tercih ederler

  Bekarlar ise Fazla mal göz çıkartmaz düşüncesinde olup ego tatmin etmek için

  Ama tabi Bu düşündüklerim genel olarak değil insan yapısına göre değişir

İlginizi çekebilecek diğer sorular