Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Sıradanlıktan ve klişelerden uzak, hatta bilmediğim farklı bir mekan olmasını isterim.Karşımdakinin beni şaşırtması süper olur.
  Her şehrin bildiğimiz popüler ve hatta lüks mekanlarından biri olmasını istemem.
  Tabi burada karşındakinin kişiliği ve senden ne beklediği önemli! Ben samimiyet, doğallık ve farklılık severim.Benim gibi birinin tercihi bu..
  Örneğin eşim ilk randevumuzda beni çok şaşırtmıştı.Babasının gitmeyi çok sevdiği tarihi, salaş bir mekana götürdü beni.Çok etkilenmiştim doğallık ve samimiyetinden.İstanbul'un en lezzetli mekanlarından biriydi.
  Ama doğrusu ya ondan daha klişe, fazla şık ve popüler bir restoran tercihi bekliyordum.İstanbul'un en iyi semtlerinden birinde.. Ama beni bu farklı seçimiyle çok şaşırttı ve sevindirdi. Her şey beklediğimin tam tersineydi tüm gece..

 • Kendimi ve düşüncelerini rahatça ifade edebileceğim bir ortam gerisi hikaye 🤣🤣🤣

 • Kalabalıktan uzak, rahat hissedebileceğimiz bir mekan olmasını isterdim.

 • Sessiz, kalabalıktan uzak, sakin, havadar manzaralı bol oksijenli herhangi bi yer, Bu bazen bi dağın tepenin Başı, Bazen bi Orman bazen bi sahil olur...

 • Birbirimizin sesini duyabileceğimiz bir yer olmalı. Bir de çok gerilmeyeceğim bir yer olmasını isterim. Abartı lüks ya da şaşaalı olmasın.

 • Oncelikle karsimdakinin fikrini alir ona gore bir yer tercih etmeye calisirim

 • Bu bir paradoks değil mi? İlk buluşmada gidilecek bir yer olması için karşınızdaki insanı hiç tanımamış olmanız gerekiyor. Tanıdığınız bir insanla da ilk kez olmaz. O halde böyle bir plan yapamazsınız. Sosyal medyada tanışıp ilk kez görüşecekseniz paradoks olmaktan çıkıyor, bence güvenli bir yere gidin.
  Buluşacağınız kişiye göre değişebilir. Kim olursa olsun benim yapacağım -ki yaptığım - dışarı da takılırım, özellikle hava soğuksa birbirinizi ısıtmak için daha fazla yakınlaşırsınız. Bir bankta oturun denizi seyredin, sigara için çayınızı yudumlayın..
  Yapmacık ve gösterişten uzak samimi bir buluşma için gerekli olan bu.

 • İlk buluşmada öylesine oturup kahve içmek ya da yemek yemek bana çok stresli geliyor. Bir oyuna gidilebilir belki konsere...
  O kişiyle aranızda olan bir muhabbet ile alakalı olması en iyisi. Bunun içinde doğru anı beklemeniz gerekiyor tabii. Buluşmak için acele etmemekte fayda var.

İlginizi çekebilecek diğer sorular