Hollanda'da Swinger Club Önerisi Olan Var mı?

Eşimle cinsel anlamda çok rahat bir evlilik yaşıyoruz ve swinger olayına da sıcak bakıyoruz. En azından denemek istiyoruz ama tabii Türkiye'de güven problemimiz var. O yüzden ilk deneyimi yurtdışında tanınmadığımız, güvenli bir yerde denemek istiyoruz. Ve en iyi clublerin Hollanda'da olduğunu duyduk. 1 haftalığına Hollanda'ya gidip hem tatil yapmak hem de swinger clubleri ziyaret etmek istiyoruz ama Hollanda'da club önerebilecek arkadaş var mı?

0 | 0 0 | 0

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Bay mısınız? bayan mısınız? Eşlerin hangi tarafı olduğunuzu yazmamışsınız ama ben kısaca bilgi vereyim. Hollanda'daki swinger clubların neredeyse tamamına gittim ama pek çoğu tek erkek aldığı için eğer cuckold çift değilseniz ve amacınız swinger kültürünün özünde olduğu gibi eş değişimi ise çiftler açısından pek tercih edilir değil. 

  Swinger çiftler olarak tercih edebileceğiniz 3 adet swinger club var. 

  1- Fun4Two Swinger CLub: Amsterdam!a yaklaşık 65-70 km, Rotterdam'a 30-40 uzaklıktaki Moordrecht'te yer alır. Araçsız asla gidebileceğiniz bir mekan değil. Tek erkek asla kabul etmez. Cuma ve Cumartesi akşamları inanılmaz kalabalık olur. (tahminen min. 150 swinger çift civarı). Pazar akşamları diğer 2 güne nazaran az olsa da idare eder. Yaş ortalaması 40 civarıdır. Muhteşem bayanlar ve erkekler sizi bekler. Ziyaretçilerin pek çoğu Hollanda'lıdır ama başka milletlerden de insanlar bulunur.  Giriş ücreti 140 Euro'dur. İçerde alkol ve yemek olayı sınırsızdır. Rezervasyonsuz gidebilirsiniz. Sorun olmaz.

  2- Fatamorgana Swinger Club: Fun4two swinger club'e nazaran Amsterdam'a çok daha yakındaki Muiden kentinde bulunur. Aşağı yukarı 25-30 km uzaklıktadır. Yine aynı şekilde özel araç ya da taksiyle gidebilirsiniz. Tek erkek asla kabul etmez. Cuma-Cumartesi akşamları orta seviyede (Ortalama 80 swinger çift civarı), Pazar akşamları ise sakin bir düzeyde ziyaretçisi vardır. Yaş ortalaması 45 civarıdır. Giriş 120 Euro'dur ve yine alkol ve yeme içme olayı sınırsızdır. 

  3- Showboat Swinger Club: Amsterdam'a yaklaşık 30km uzaklıktaki Zaandijk kentinde bulunur.  Trene binip Zaandam durağında inerseniz sadece 3-5 km taksi parası ödersiniz. Ya da en güzeli araç kiralama yöntemidir. Araçla giderseniz daha rahat edersiniz. Cuma ve Pazar akşamları tek erkek alır. Cumartesi sadece çiftleri alır ama sınırlı sayıda da tek erkek aldığı olur. Rezervasyon gereklidir ve Swinger çiftlerin yeterli olmadığı durumlarda az biraz tek erkek kabul eder. Giriş ücreti 60 Euro'dur ama içerde alkol sınırlıdır. En az 20 Euro'luk da alkol almak durumundasınız. Almasanız bile çıkışta bu para sizden tahsil edilir. O yüzden almadan çıkmayın derim. 

  Sonuç da bana sorarsanız Fun4two mu? Fata morgana mı? Yoksa Showboat mı? Gençseniz Fun4two derim. Orta yaşlı iseniz fatamorgana da olur, fun4two da ama en son sırada showboat gelir. Ben yanımda partnerimle gittiğimde Fun4two tercih ediyorum ama yalnızsam rezervasyon yaptırıp showboat'a gidiyorum. Club Paradise diye bir seçenek daha var. Amsterdam'a en yakın olanı ama orayı asla tercih etmeyin. Aslında club olarak en geniş ve rahat olanı o ama tek erkeklerin penisleri birbirine sürtüyor. İçeride 5-10 çift oluyor ama tek erkeklerin fazlalığından onlar da swing ortamını yaşamak yerine barda sohbet etmeyi tercih ediyorlar. 

 • Ben genellikle tek erkek olarak gidiyorum swinger clublara ama şöyle bir bug'ı var işin dışarıdan oraya girmek için birini kullanabilirsiniz rica edip genellikle birçok genç bunu kabul ediyor. Ben sürekli olarak  Fatamorgana Swinger Club'a giden biriyim. Hem insan profili hem de işletme profili diğer yerlere göre daha rahat olmanıza olanak sağlıyor. Amsterdama gidecek olanlara öneririm 30 dklık yolculuk sonrası ulaşabiliyorsunuz.

 • Fun4Two Swinger CLub:  Biraz uzak olsa da gayet güzel bir swinger clup öneririm gitmeni.

 • Fatamorgana Swinger Club hem diğer cluplere göre daha nezih hem de daha tedbirli bir clup olduğu için ben burayı önerebilirim. İstediğin takdirde google üzerinden yorumlarını okuyabilirsin.

 • Fatamorgana Swinger Club en iyisi olarak biliniyor

 • Club Paradise'den uzak dur yeter derim ben sana. Normalde çok büyük bir club ama çok fazla dişi cinsinden katılımcı yok. Bi kere yanılıp şaşıp bu clube gideyim dedim, nerdeyse erkekler olarak penislerimiz koridorları aşındırmaktan birbirine değiyordu ama içerde toplasan 50 erkeğe karşılık 5 bayan bile yoktu. O 5 bayan da o kadar çok erkekten çekinse gerek hiç seks yapmadı. Adı swinger club ama reelde daha çok gay club gibi. İçerisi hep erkek dolu. Bırak kendim bişeyler yapabilmeyi, canlı sex izlemekten bile mahrum kaldım.

 • İlla yabancıya yani yabanciya neye gitainki

 • Fun4two en iyisi. Oldukça uzak olsa da gittiğine değer ama ya cumartesi ya da cuma günü gitmek lazım. Pazara pek kalmayın.

İlginizi çekebilecek diğer sorular