Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Hissetmek bir bütün olmaktır. Daha sesini duymadan içindeki sevinci yada hüznü görebilmektir. Hissetmek gök kuşağıdır.

 • Hissetmek bence bir durumun bir kokunun veya bir esintinin insanın derinine işlemesidir. Örneğin rüzgarı tenimde hissetmeyi çok seviyorum o ılık esintinin tenimde gezinmesini.

 • Hissetmek farkında olmak veya farkına varmaktır ve bir renk olarak nitelemem gerekirse benim için hissetmek sarı renktir.

 • Hissetmek, tarif edilemeyecek bir şey bence. Bir hissi, bir duyguyu, bir isteği, bir olguyu hissetmek öyle garip ki düşününce. Bizi insan yapan şeylerin başında geliyor hissetmek. Acıyı hissetmek, mutluluğu hissetmek. Hem de öyle basitçe ve hafifçe değil, saç diplerinden tırnak uçlarına kadar dolu dolu yaşamak ve hissetmek…

 • Hissetmek bence beyazdır. Tüm renkleri barındıran tek renk. Aynı zamanda hissetmek arınmaktır. Bir şeyi hissetmek için bir önceki histen arınmamız gerekir.

 • Hissetmek yaşamaktır.Hissettiğin sürece varsın.Hislerin yoksa herkes ve her şey aynıdır senin için ve tek düze bir maraton..
  Hissetmek paylaşmayı istemektir.Farkında olmaktır.Hissetmek bazen haberci olmaktır.Yeterince algıların açık ise hislerin birer kanal gibidr, seni kaynağa ve sonuca ulaştıran..

  Hisler keyiflidir, rengarenktir, aşkta kırmızıdır, yalnızlıkta sarıdır, bir de gelecek olanı hissetmek var, onun gizemi de beyazdır bence..
  Tüm duyu ve duygularınla hissedebiliyorsan insansındır..Yaşamaktasındır..

 • Sezmektir, varlığını anlamaktır. Bazen “nereden biliyorsun?” sorusunun cevabıdır. Gözle görülmeye gerek duyulmayan ama varlığından emin olunan şey. Gel gör ki her gerçek şey hissedilmiyor. Çoğu zaman güzel bir şeydir ama bazen de lanet gibidir. Kendimde gözlemlediğime göre de hissettiğim şeyi tarif edemediğim zaman huzursuzluk veriyor. İnsan neyi hissettiğini bilmediğinde zarar veriyorsa demek ki… Hissetmek şeffafsız benim nezdimde, olmadı beyazdır. Ne hissettiğime göre de değişir rengi.

 • Tanımlamaların yetersiz olacağı, betimlemelerin ise yol gösterebileceği, ulaşılması bazı anlar, istenmeyecek derecede kolay olan hayalinizdeki evdir. Ne var ki o evi terk etmek, sabahları içinize çektiğiniz nefesin anlamını bırakmak, vazgeçmek tahmin edilebileceğinden de zordur! Mutluluğun, mutsuzluk getirdiği anlar...
  Midenizin birkaç parmak üstünde içinize yayılan sızının kaynağı nedir ki yoksa..?
  Bilmekten daha önemli olan tek şey. Biliyorsun ama bildiğin şeyi hissetmiyorsan anlamsızsındır. Ama hem biliyor hem hissediyorsan, olmuştur.

 • Saç telinden başlayıp tüm vücudunu elektrik vermiş gibi sarsan ne ise hissetmek odur

İlginizi çekebilecek diğer sorular