Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Bir dönem bilişim sektöründe çalışıyorum bir müşterinin bilgisayarında oluşan sorunu halletmek üzere işyerine gitttim. Bir şeyler yaptık ve sonunda bir yükleme yapacağım onunda başlattım.işyeri sahibi bir şeyler ikram etmem üzere beni diğer odaya davet etti.Biz yiyor içiyor eğleniyoruz sekretere ' git bak bakıyım bilgisayar yüklemeyi bitirmiş mi? ' dedi.Kız gitti geldi ağzını bıçak açmıyor. Zar zor ' göremedim' diyebildi.' göremeyecek ne var ekrana bakacaksın yükleme bittiyse bitmiştir yoksa devam ediyordur , çok basit ' dedi. Kız yine utana sıkıla ' yok bitmemiş devam ediyordu ' dedi. Bir süre sonra müşteri sekreteri çağırdı hemen arkasınada ' dur en iyisi ben gidip bakıyım bu kız anlamıyor yüklemeden ' şeklinde mırıldanarak gitti. Sekreter geldi tam ben ona gerek kalmadığını ankayacaktım ki müşterinin sesi duyuldu.' gelelele gel gel bizim ekranı zincirler minciler istila etmiş bir birlerine yükleme yapıyorlar. Gel kurban oluyum yetiiş' diye haykırıyordu. Açılan popup sayfa tam ekran açılmış kapatamıyorda🤣🤣 gittiğimde monitöre geriden kareye yapıyordu🤣🤣🤣

 • Pıff düşündüm de yok yaaaa :( Benim hiç böyle maceram olmadı! Sanırım erkeklere daha uygun bir durum:)

 • Ben iş hayatına başladığımda artık telefondan internete girebiliyorduk o yüzden başıma böyle şeylerin gelme ihtimali hiç olmadı. Bir de tabi çalıştığım yerlerdeki bilgisayarlarda hep engel oluyordu o yüzden öyle sitelerde fink atamıyorduk.😂

 • Şöyle berbat bir anım var :) düşününce hatırladım! Eskiden çalıştığım şirkette her bölümde kameralar vardı.Her şey kayıt altına alınıyor, biliyorduk ama patronun ilgiyle dizi izler gibi izlediğinin farkında değildik..
  Malum kadınsal gıybetler yaparken, ekip arkadaşım patronumuz için ...'bildiğin kro, ne buluyor kadınlar bunda' vb. bir cümle kurmuştu.
  Bir zaman sonra patronla beraber üçümüz bir proje üzerinde çalışırken; şakayla karışık patron gözümüzün içine baka baka ' bildiğin kroyum tabi, en iyisi siz bana uygun bir müzik seçin dedi!
  O an kafamızdan aşağı kaynar sular döküldü.Aslında sevdiğimiz biriydi, kırılmasını da istemezdik doğrusu..Ve o an kamera kayıtlarını çok dikkatli izlediğini anladık!
  Neyse ki anlayışlı ve esprili olduğu için sadece laf sokmakla yetinmişti. Odadan terasa çıkıp, arkadaşımla karşılıklı çığlık attığımızı hatırlıyorum.

 • iş yerin de bilgisayar yüzünden kalmadım...

İlginizi çekebilecek diğer sorular