SÜPER SORU

Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
 • Evet aldatıldım tepkim büyük oldu hatta kocaman

 • Aldatildiysamda haberim yok

 • Aldatılmadım diye tahmin ediyorum:)

 • Vakti zamanında sevgilim aldattı. Arkama bile bakmadan döndüm gittim. Uğraşmaya degmezdi. Şüphe beni öldürmüştü ama gercekleri öğrenince rahatladım diyebilirim. Aslinda benim icj ne kadar önemsiz bir insan olduğunu anlamış oldum. Ben buyutuyormusum kafamda onu.

 • Hayır

 • Evet aldatildim

 • Beni aldatacak adam ya yürek yemiştir ya da henüz dünyaya gelmemiştir asssdaasss

 • İlişkim varken aldatmadım ama biriyle sabah biriyle akşam beraber olduklarım oldu ama ilişki değil sadece cinsellik

 • Eminim olmuştur...

 • Evet aldatıldım.Çekip gittim tabi ki ve ilgili kişiyi hayatımdan çıkardım.Henüz 20'li yaşlardaydım, kendimden yaşça büyük bir erkek arkadaşım vardı.Beni aldattığını telefon konuşmalarından anladım.Birlikteyken telefonu daha sık çalmaya başladı.Ve telefon görüşmelerinde saçmalayarak konuşuyordu hep, erkek arkadaşıyla konuşur gibi.. Erkek arkadaşlarıyla konuşma konularını bildiğim için bu sahte konuşmaların içeriğinden, bir bayanla konuştuğunu rahatlıkla anlayabiliyordum.2 telefon numarası kullanırdı.İş ve özel olarak 2 cep telefonu numarası.Bir gün bana özel numarasını artık kullanmayacağını, hattı kapadığını söyledi.Birkaç yıl sonra beni aldattığından şüphelendiğimde; kullanmıyorum dediği bu numarayı çevirdim ve O açtı.İçimden gelen sesi dinleyip, durumu ispatladım.Yalan söylemiş olması benim için yeterliydi.Ve bir daha görüşmemek üzere O'nu terk ettim.

 • Her insan hayatına birini soktuysa bir kezde olsa aldatılır, kimisi bunu öğrenir bazen gözüne sokarlar, bazende ruhun bile duymaz dünyanın en mutlu evliliği yada ilişkisini yaşadığını zannederek ortada huzur içinde dolaşırsın. Aldatma illa biriyle fiziksel olarak beraber olmak demek değildir, başka kişilere aklın kayıyorsa onları arzu duyuyorsan yada sosyal medyada mesajlaşma bunları da kapsar.

 • EVET 2 defa aynı kişi ile 1 ci de affettim karşı tarafın ilgisi vardı hoşuma gidiyor du ilgisi ama ben sadece sohbet ettim ileri gitmedim vs aptalca gelebilir belki olabilir dedim 2 cide benzeri hissettim beni bir daha arama sorma unuttum gittin dedim unuttum da diyeceğim ama konuya girdi şimdi bu nasıl unutma :):):):):):):):)

 • Fark ettiğim bir aldatılma durumu olmadı ama çok aldandığım oldu insanlar hakkında! Kesin olarak aldatılmadım diyemem ama yakalamadım en azından. Tabi fiziksel olanından bahsediyorum. Fikren aldatılmak da benim için aynı şey. O kesinlikle olmuştur. Ayrıca, nasıl ki ayrılıklar da sevdaya dahilse, ilişkiler bittikten hemen sonra taraflardan birinin ya da her ikisinin de hemen yeni birisini bulup aşık olması da bence aldatılmaya dahildir. Bu cümledeki "HEMEN" kelimesinin altını çiziyorum. Belli bir süre sonra insanların hayatına dönmesi zaten doğru olan şey. Bu kapsamda bakılırsa eğer ki o zaman işin içinden hiç çıkılamaz bence, herkes herkesi adeta aldatıyor. Ama her şeye rağmen maalesef bütün bunlarla yaşamaya alışmışız gibi geliyor bana. Yani artık kimse aşkından ölmüyor.

 • Bunun cevabını vermek aslında zor, çünkü bilmiyorum. Kimsenin bir mesajını yakalamadım veya biri ile sarmaş dolaş görmedim. Ama bu aldatılmadığım anlamına gelmiyor belki de aldatıldım fakat haberim yok.

 • Evet eşim tarafından aldatıldım hem de kendi evimde kendi yatağımda ve etim acı benim

 • Film gibi bir aldatılma yaşadım. Üniversitedeyim erkek arkadaşımla aynı sınıftayız ve final dönemi. Sabah kahvaltı hazırlıyorum kapı çaldı. Açtım iki kız sevgilimi soruyor. Seslendim, kızları da içeri davet ettim. Final dönemi olduğu için çok fazla gelen giden oluyordu not vs için. Sevgilim kızları görünce panik oldu ne yapacağını şaşırdı falan ben anladım bi terslik olduğunu. İçeri gittim eşyalarımı topladım sonra kızların yanına gittim. Size birazdan söylenecek yalanlar için kolay gelsin diliyorum dedim masadakileri yere döktüm tek tek ve aşkım ben çıkıyorum diyip çıktım. Sonradan öğrendim ki kız Japonya’da öğrenciymiş ve sürpriz yapmak istemiş. Benden sonra evde kıyamet kopmuş falan. Ama azmine hayran kalmıştım sevgilimin. Ta Japonya’da yaşayan birini bulması ve bunu o kadar zaman saklayabilmesi büyük başarıydı.

İlginizi çekebilecek diğer sorular