Senin Görüşün Var Mı?

SormamLazım
En İyi Kadın Görüşü
En İyi Erkek Görüşü
  • Zaman zaman alıp başımı( Ama başımla birlikte, çocuğumu ve eşimi de tabi) başka bir ülkeye gidesim oluyor. Sonra da diyorum ki hangi ülke acaba senin ülkenden daha iyi ve sen rahat edebileceksin? Sonra da bu fikrimden geri dönüyorum. Ama kısa bir tatil olabilir tek başıma. Bakalım bu yönde ufak planlarım var hayırlısı ile kısa bir kafa tatili yapabilirim.

  • Şartlar oluştuğu an saniye durmam kedilerim dışında her şeyi bırakıp gidebilirim. Ama o şartlar da ne zaman oluşur bilemiyorum.

  • Gideceğim. Plan tamam 5 yıl netleştirdik. Sonra bende özgür olacağım. Sizler içinde umarım güzel günler gelir, memnun olmayanlar için yani. 😊

  • Bazen gerçekten her şeyi geride bırakıp kaçıp gidesim geliyor. Bence bu his ara ara herkesi yokluyordur. Hayat kolay değil, bazen insanı çok yoruyor ve bütün dertten tasadan sıkıntıdan tam olarak ardına bakmadan kurtulmak isteği uyandırıyor insanda.

  • Bir zaman vardı böyle bir isteğim neyse ki o zor günleri atlattım. Şartlar da müsait değildi yapamazdım zaten. Olduğum yerde mutlu olmayı hayattan zevk almayı öğrendiğimden beri bu isteklerim azaldı. Arada bunalıp yine gitme isteği duyarım belki ondan bir şey olmaz da daha asi olmamak en iyisi :D

  • Her şeyi arkamda bırakıp gitmek beni korkutmuyor da yola beraber çıkacağım insan korkutuyor beni.
    Her şey bir yana ne güzel olurdu bir anda çıkıp gitmek. Gözlerini her gün başka bir yerde açmak. Kimseye hesap vermeden devam etmek yoluma. Dönecek evinin olmaması korkutur mesela insanı ama beni değil. Sanki insan nihai özgürlüğe böyle ulaşırmış gibi geliyor bana. Dönecek yer yok; gidecek yer yok. Hayali bile ne güzel yahu.

İlginizi çekebilecek diğer sorular